Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a babaúszásról?

Mit gondoltok a babaúszásról?

Figyelt kérdés
Egészségesen fejlődő babának hasznos,vagy ez is egy divathóbort manapság?
2014. júl. 19. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Divathóbort inkább. Nem vinnék egy pici babát olyan helyre, ahol a többi gyerekkel, anyukával egy vízben fürdik.
2014. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hasznos, mert a hűvös víz, melegebb levegő edzi a keringését, illetve a vízben mozgás jót tesz a mozgásfejlődésnek.



Ha annyira fertőzésveszélyes lenne, szerintem maga a babaúszás se működne, mert senki nem vinné oda a babáját, ha állandóan megbetegedne tőle.

2014. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
állítólag az nem túl jó ha nem épül le a búvárreflex ami még az anyaméhben és születés után még pár hónapig jelen van.A babaúszással meg ezt fent tartod!
2014. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,ezt a búvárreflex dolgot én is olvastam. Ami a mozgásfejlődést illeti,nem elég ha sokat van kemény felületen ahol mozogni tud? Mi nem járunk babaúszásra,de sokan úgy néznek mikor ezt mondom,mintha enélkül nem is lehetne felnőni,és rossz szülők lennénk.
2014. júl. 19. 14:07
 5/8 Gabi86 ***** válasza:
mi jártunk,de én megmondom őszintén nem sűrűn nyomkodtam le a fejét a víz alá mert én félek,de nagyon hamar csinált mindent már ami a mozgásfejlődést illeti.ő nagyon élvezte és szerette,de begyulladt a füle és onnantól nem vittem.
2014. júl. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az enyém mindent csinál időben,amit mozgásban tudni kell,szóval szerintem nincs hátránya ha nem viszem. Siettetni meg nem akarok semmit.
2014. júl. 20. 14:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyobbik nem járt, kín szenvedés volt 4-5 évesen úszni tanítani. Félt a fejét víz alá nyomni. A kicsit vittük babaúszásra, 2 évesen jobban úszott, mint a tesó, aki akkor volt 6. Mi szerettük, de nyilván gyerekfüggő, és persze lehet, hogy a nagyobbik gyerek nálunk sem szerette volna a babaúszást. De tény, hogy ha lenne harmadik, őt is vinnénk.
2014. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek. Én továbbra sem viszem inkább,nem baj ha nagyobb korában tanul meg úszni,a mozgásfejlődése rendben van,az úszni tudás szerintem másodlagos.
2014. júl. 20. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!