Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy hüppögve alszik sírás...

Hogy hüppögve alszik sírás után az természetes? Vagy mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Miert ne lenne termeszetes? Neked is siras utan egy bizonyos ido kell mig rendesen veszed a levegot.
2014. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

csakmert sokan meglepődnek miért hüppög a baba a babakocsiban, holott gyerekes anyukák kérdezik..

ebből gondoltam, hogy másnakakkor nem ilyen volt a babája és nem lenne természetes?

amúgy álmában hüppög kb 1 órát..

2014. júl. 19. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Hamarabb kellene elkezdeni altatni, vagy etetni, nem hagyni hogy annyira bele jöjjön a sírásba.

Ahhoz hogy hüppögés legyen a sírás után, s ennyi ideig, ahhoz előtte sokat, s nagyon kell sirnia, mert valami baja lehetett, amit nem sikerült megoldanod.

2014. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen nagy baj volt :)


az egyik: hagytam cicin elaludni, mivel mellette feküdtem én is elaludtam, tehát extra hosszú ideig csámcsogott rajtam, ezután felkeltem és abból lett sírás, hogy hol a cici. és hát semmi más nem tudta megvigasztalni, de nem adtam vissza csak úgy cumizni, így beletörődve elaludt.és hüppög.

2014. júl. 19. 21:03
 5/8 Gabi86 ***** válasza:
mennyi idős babáról van szó?
2014. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

10 hetes


azon gondolkodom lehet gyengébb az idegrendszere

2014. júl. 20. 15:46
 7/8 anonim ***** válasza:
minden alkalommal hüppögve alszik el sírás után?
2014. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

érdekes, nem minden alkalommal

amikor még újszülött volt még a nyakát is "behúzta"ilyenkor olyan rángás szeren, a kórházban nem mondtak rásemmit.

az el is múlt hamar, kb 1 hét volt.

a hüppögés megmaradt, de az is kezdett alábbhagyni, néha jött elő-néha nem, egyre ritkábban, már kezdtem el is felejteni, és mostanság visszajött.


próbáltam kötni valamihez, pl ha nincs kialudva, kipihenve esetleg akkor jönne elő, de még nem tudtam kitapasztalni, mert annyira nem gyakori.


mai nap attól volt sírás, utána hüppögés, hogy nem otthon voltunk, kimaradt egy hasfájás elleni, így az esti pukizássorozatot végigsírta, pedig tornáztatgattam, segítettem.


azt sen tudom hogy nyugtassam meg, ez a baj, tehát amioor már nem sír, akármit teszek, kedvesen beszélek hozzá, dédelgetem mé, nézem ahogy elszenderedik, simogatom, de marad a hüppögés, nem tudom úgy megvigasztalni, hogy teljesen elmúljon, csak elalszik, de látszólag nem nyugodott meg, vagy nem tudom.

2014. júl. 22. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!