Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lelkiismeretfurdalás? 3 hetes...

Lelkiismeretfurdalás? 3 hetes kisfiam "kiasztott".

Figyelt kérdés

3 hetes kisfiam nem valami jó baba, amióta megszületett, szinte csak sírt egyfolytában. Most egy kicsit kibuktam, ezért egy kicsit az anyósomra hagytam, mert úgy éreztem, most itt és most szétdurran a fejem. Utána iszonyat lelkiismeretfurdalásom lett, mert az anyósom azt mondta, ő sem tudta megnyugtatni a "kegyetlen" babát, ezért hagyta, hogy álomba sírja magát. Ez volt két napja, azóta viszont nem sír annyit, de bosszant a dolog :(

Szerintetek jogos, hogy e miatt rosszul érzem magam?



2014. júl. 8. 18:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a kérdésben azt akartam írni, hogy KIAKASZTOTT!
2014. júl. 8. 18:37
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
jogos
2014. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem jogos. Inkább kérdezd meg az anyósodat, hogy nála miért nem sírt egyfolytában. Miért hiszitek, hogy akkora baj, ha egy kisbaba sír?
2014. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Azt írta a kérdező hogy az anyósa sem tudta megnyugtattni.... Nehéz kérdés kedves kérdező. De kitartás.. Nem lehet hogy hasfájós?
2014. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
én mint a nagyon kezdő anyuka azt gondolom hogy épp hogy jól cselekedtél. mielőtt még a babán csattant volna a dolog, inkább kiszellőztetted a fejed. az hogy maminál sem nyugodott meg, az is azt jelenti hogy nem veled van/volt a baj. ahogy az egyik válaszoló írja, lehet fájt valamije. és nyugi, nem ó dolog, de millió kisbaba sírja magát álomba legalább egyszer. ne büntesd magad, próbálj rájönni hogy mi lehet a baja. ebben az időben lehet melege van. szomjas stb. sok sikert.
2014. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

TEljesen igazad van, bármit teszel, meg annak az ellenkezőjénél is :)

Ha abban a pillanatban ezt gondoltad jónak, ne bánkódj rajta. Épeszű anya kell a gyereknek, még baromi sok évig...


nyugi, tényleg.

2014. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
teljesen felesleges emiatt rosszul érezned magad. Mellesleg viszont nem értem ezt, hogy 3 hetes babáról azt írod, hogy nem valami jó baba, mert sokat sír. Könyörgöm, 3 hete van a világon, most szokja még a kinti létet, lehet,hogy fáj a hasa, stb. Vedd kicsit lazábban, mert be fogsz dilizni.
2014. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Ne emésztd emiatt magadat! Kiengedted a fáradt gőzt, vissza mentél, és tetted tovább a dolgodat. Inkább próbáld meg valaki másra hagymi, aki nem tesz megjegyzéseket.
2014. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Ne legyen lelkiismeret furdalásod igenis ki kell engedni a gőzt,semmi baja nem lett a babának ettől, ne érezd magad rosszul aki az ellenkezőjét mondja hazudik és okoskodik.
2014. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%

Nekem már 2 éves múlt a kislányom és a mindenem.

Kicsiként is az volt, de az más. Nagyon más! :)

Egyszer, mikor kb 2-3 hós lehetett, nagyon keveset aludt éjjel és sokat volt fent mindig is, ill kelt és néha nehezen aludt vissza. Kb fél éve szűnt ez meg. :(

Szóval hulla voltam és iszonyatos fejgörcsöm volt.

Én NEM kértem volna senkit arra, hogy vigyázzon a babámra, míg pihenek, még anyumat sem, de mivel a szomszédban lakik és épp itt volt, látta, hogy nyűgös és tudta, hogy álmos vagyok, kérte, had vigye el pár órára, és mondta, hogy addig aludjak. :)

Nem akartam belemenni, mert én is úgy voltam vele, hogy bármire képes vagyok és az ÉN gyerekemet miért vigye el bárki, hogy alhassak, ÉN vagyok az anyja és ez kész vicc!!

Nagy nehezen belementem.

Az ablakból néztem, ahogy elmennek és sírtam!!!! ÉN, aki hihetetlen erős csaj vagyok és nem egy kiborulós.

Bántott a dolog, de nagy nehezen elaludtam és egy nagy pihi után jobb lett minden.


Igazából sok sok ilyen dolog lesz még, ami miatt bántani fog a lelkiismeret, de kicsit lazán kell venni a dolgokat. :)

A legjobb, hogy mindig a legjobbat szeretnéd a kicsinek.

Csak így tovább és ha Te igényled, néha add oda a rokonoknak kicsit. Mindenkinek jót tesz. :)


A sírás meg... Sajna eltart egy darabig, de sokat vedd magadhoz, ölelgesd, figyelj Rá és úgy talán hamarabb múlik. Elkapatni meg később lehet. ;)

Sok boldogságot!

2014. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!