Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok rosszul? (többi...

Mit csinálok rosszul? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kislányom tüneményes, kedves teremtés, de úgy érzem, mostanában megtört közöttünk a harmónia. Most lett másfél éves és gyakran üvölt látszólag minden ok nélkül, eltol magától, mint ha gyűlölne. Engedékeny vagyok vele, de a nem az nem. Az "értelmetlen hiszti" kiborít, már pofoztam is fel, amitől még szarabbul éreztük magunkat mind a ketten. Amúgy 10-20 perc után mindig megnyugszik és megint mosolygós kedves bújós. Nem tudom, mit csinálhatok rosszul, véleményeket várok.

2014. jún. 30. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Hát, ha felpofozod, azt mindenképpen rosszul csinálod!
2014. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Értem a tehetetlenségedet, de azért egy másfél évest tényleg nem kéne pofozni... Nem azért hisztizik, mert te bármit rosszul csinálsz, ezen minden gyerek átesik, kinél előbb kezdődik, kinél később, de a túlnyomó többségnek van kegyetlenül hisztis korszaka. Te viszont vértezd fel magad egy kicsit több türelemmel, mert ez a korszak még elég sokáig el fog tartani.
2014. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyszer pofoztam fel és nem azért mert hisztizett, hanem mert véresre karmolta az arcom hiszti közben :/ Ettől függetlenül tudom, hogy nem megoldás.
2014. jún. 30. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet ez a dackorszak, öntudatra ébredés

utána kellene olvasni mikor mi várható

2014. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdődő dackorszak is lehet, ill. tágítgatja a határait, mi az, amit még megengedsz és mit nem. Fárasztó. Sok türelem kell hozzá. Én is előtte állok még, pedig fáradt vagyok én is minden nap az elmúlt időszaktól. Agressziót szerintem ne alkalmazz, azt eltanulja és nem építő jellegű. Kitartást!
2014. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!