Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka, aki szakembe...

Van olyan anyuka, aki szakemberhez fordult, mert nem forgott a babája?

Figyelt kérdés

6 hónapos a kislányom. Már többször átfordult, de csak hátról hasra és azt se nagyon gyakorolja. Indokolt lenne szakemberhez fordulnom?

Sokat gyakorolok vele, játékosan.


2010. jan. 9. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos az en babam mozgasfejlodese is le volt maradva, ha nem fordultam volna vele szakemberhez meg mindig az agyon fekudne(1 eves)minden nap 5 kemeny torna, de nagyon megerte most mar szalad egyedul(10,5 hosan tette meg az elso lepeseit)pedig 4 hosan alig tartotta a fejet.Ezert is gondolom, hogy nagyon megerte(4 honapon at tornaztunk), jobb ha szakemberhez fordultok es minden rendben lesz.Kitartas, mert en tudom ,hogy mibol all.
2010. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ideges vagyok már, mert a fiam jövő héten lesz 6 hónapos és még mindig nem csinál semmit. Még egyszer sem fordult át, max az oldalára. Bocs, hogy nem a kérdésedre válaszoltam. Engem is érdekel a téma. Milyen szakember foglalkozik ezzel?

2010. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom egyáltalán nem forgott, nem kúszott, 10,5 hósan kezdett mászni, 13 hósan járni. Teljesen egészséges, csak nem kapkodta el. Szerintem nem kell dokihoz vinni, de ha Téged megnyugtat, akkor persze mutasd meg egy szakembernek.
2010. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az elsőnek: nagyon köszi, megerősítettél abban, hogy megnézessem a babám. Végülis baj nem lehet belőle.

Kedves második: Úgy néz ki jövő héten megyünk a Pető intézetbe és ott megnézi egy olyan szakember aki csecsemőkkel foglalkozik. Ha gondolod írok majd privit mi történt. És el is kérhetem neked az elérhetőségét!

2010. jan. 9. 14:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Az en kisfiam 7 hos es immel ammal fordul csak. Hasrol is csak az egyik oldalra kepes forogni. Alvas kozben foroghat mert felebred ha hason van es felsir. En neurologiara viszem a gyerekorvos tanacsara. Engem is erdekelne a dokitok szama, ha van mar bevalt.

2010. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem először kérjél beutalót fejlődésneurológiára, ott megnézik a babát és ha gond van, elmondják a továbbiakat.
2010. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Második vagyok! Köszönöm szépen! Írjál privit, hogy mi volt és megköszönöm ha elküldöd az elérhetőséget!!

2010. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 1 hete volt 6 hónapos, és kb 2 hete forgolódik biztosan hasról hátra, hátról hasra pedig pár napja, de ez még nem is mindig sikerül neki. Én azt olvastam, hogy ha egyszer már megcsinálta, akkor nem lehet baj, mert a lényeg, hogy meg tudja csinálni, csak valamiért őt ez még nem érdekli, nem tartja fontosnak. De ettől függetlenül azzal nem vesztesz semmit ha megnézeted, lehet hogy van gond, de lehet hogy nincs, így viszont megnyugszol te is ha megnézi egy szakember.
2010. jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Majdnem biztos vagyok benne, hogy nincs baj, de tényleg megnyugtatna ha ezt egy hozzáértő mondaná.

Az sem utolsó, hogy ott biztos jó tornagyakorlatokat mutatnak majd. Ha már voltunk utána írok privit annak aki kérte!!!

Köszönöm a válaszokat!

2010. jan. 9. 19:21
 10/11 A kérdező kommentje:

28.-ára kaptunk időpontot! Még aznap megírom mi volt!

A második válaszolónak: nem jelenik meg a privát e-mail küldés!! Majd ide írom meg neki az elérhetőséget!

2010. jan. 12. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!