Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen mostanában?

Pompom3 kérdése:

Miért ilyen mostanában?

Figyelt kérdés
Kislányom 1-én lesz 5hónapos. Eddig minden szép volt,jó volt,de most az utóbbi 1hónapban teljesen megváltozott. tudtunk menni vele mindenfelé,nagymamákhoz,barátokhoz,ez most megváltozott és akárhova megyünk vele mindenhol keservesen sír. Mi lehet a baj?
2014. júl. 20. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdi felismerni,hogy ki az akit mindig lát és kik az idegenek. Nekünk is ekkoriban volt már ilyen.
2014. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap volt 5 hónapos, ugyanezt csinálja. hál istennek most megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül. bárhova megyünk sír, bolt, mamáékhoz, bank, orvosi rendelő. Sőt az enyém most már akkor is kiakad, ha hozzánk jön valaki idegen. remélem kinövi
2014. júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor mi is meg nyugodtunk!:) Nálunk is így van,ha jön valaki,vagy ha mi megyünk sír. Mi is csak azt reméljük,hogy ki növi!!! :)
2014. júl. 20. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!