Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Váltott ki vki mostanában DM...

Váltott ki vki mostanában DM bababónusz kezdőcsomagot? Mi volt benne?

Figyelt kérdés
Én meglepődtem... Ma váltottam ki és 1 cumi (6 hóstól) és 1 matrica volt benne.

#kezdőcsomag #bababúnusz
2014. júl. 18. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy váltottad ki ? Én még nem is hallottam erről.
2014. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a multkorinàl is a csaj h màr nincs benne füzet.

Utàna vàltottam megint ès volt benne.

A tegnap elöttibe pedig megint nem volt csak egy cumi ès matrica.

2014. júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A DM oldalán kell regisztrálni, max szülés előtt 2 hónappal.

A kupont az üzletben tudod kinyomtatni és beváltani kezdőcsomagra. Azt mondjuk írták, h kuponokat majd postán küldenek, de elég gyér volt ez a kezdő csomag.

Kben sztem jó dolog, m 2 havonta vannak megújuló kedvezmények 0 pontért, ebből-abból 15-25 % kedvezmény. Meg postán is küldenek kuponokat, a múltkor a fiam szülinapjára zoknit küldtek neki. :D

2014. júl. 18. 23:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kedveményre jogosító kártyát kaptam születésnapomra...tavaly a kezdőcsomag nekem is picit csalódás volt...de a rendszeres kedveményeket, kuponokat szeretem
2014. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyémben 2 szórólap, és egy folyékony mosószer termékminta volt. Van egy 2 és egy 5 évesem is, amikor náluk váltottam ki sokkal több minden volt benne, nyilván nem vártam csodát, de ez csalódás volt. Kuponfüzetet még nem kaptam.
2014. júl. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyémben egy halom használhatatlan termékminta volt. (csupa olyasmi amit sose kennék a gyerekre, Gabi meg Johnson's, meg ilyenek...) Viszont nekem benne voltak a kuponok. Szoktam nézegetni, jó kis kuponok vannak később, Liberó 15% pl., sokszor bébiételes (Hipp, Univer...), Avent kupont is láttam már.
2014. júl. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!