Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám hasmenés vízes széklet....

Babám hasmenés vízes széklet. Mi lehet a gond? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Kislányom 8és fél hetes 3napja délutántól nagyon sírós egészen addig míg éjjel el nem alszik, egyfolytában mintha inni vagy enni akarna a kezem a szájába húzza és szopikálja a cumit is dettó tegnap délután óta megy a hasa tegnap hét körül sokat kakilt és a végén már vízes is volt a széklete aztán pár órán keresztül mindig volt egy kis kaki közben sírós is volt nagyon, a pelusban ma reggelre megint volt egy kis kaki de miközben pelenkáztam már jött is a többi de megint már a vége fele vízes volt. Már gondoltunk a fogzásra is mert elkezdett nyáladzani meg szopikálja a kezem a saját kezét meg szinte megőrül néha ha vmi bekerül a szájába de olvastam vírusokról is. Nem tudom aggodom nagyon. Szerintetek mi lehet a gond? Jah tápszeres amúgy.120-140ml iszik kb 3-4 óránként.

2014. júl. 21. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdésre nem tudom a választ, de ilyen pici babát orvoshoz kellene vinni! normaflore-t egyébként adhatsz neki, ha vmi vírus féle, ez hátha rendbe tenné a pocakját. hányás nincs? Eddig nem volt ilyen gondja? mióta eszi ezt a fajta tápszert, nem lehet h attól fáj a hasa?
2014. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz,mert ha nem iszik más foyladékot (tea vagy víz) ki is száradhat. Vagy vegyél a gyógyszertárban valamit hasmenésre. Már lehet kapni ilyenkis babáknak valót is.
2014. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már régóta eszi ezt a tápszert eddig nem volt vele baj amúgy vizet szoktunk neki adni. Reggel óta most elég jól el van nem olyan sírós csak nyűgös volt inkább aztán elaludt előtte meg kis vidám. Széklet reggel óta nem volt csak pisi. nemsokára elvisszük a dokihoz,igaz párom azt mondja felesleges mert szerinte semmi baj sincs de én nyugodtabb leszek ha egy doki megvizsgálja és ő mondja? Nem semmiért ordít a gyerek egész délután.
2014. júl. 21. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!