Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a minimális mérete egy...

Mi a minimális mérete egy gyerekszobának?

Figyelt kérdés
10 nm-nél nagyobbra nem tudnánk kihozni. Az nagyon kevés egy gyereknek?

2014. júl. 23. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
min. 8m2-nek kell lennie. A 10 elég kevés, de e lehet okosan rendezni úgy, hogy legyen benne ágy, szekrény, és még játszó tér is maradjon.
2014. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Lehet, hogy nem lesz más választásunk.
2014. júl. 23. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
6-6 m2 a ket gyerek szobaja es teljesen jol elvannak benne. Okosan kell berendezni es rengeteg helye lesz az embernek...
2014. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kb 10 a lányom szobája is, nem nagy, de elfér benne, minden benne van, nagyobb játékok a nappaliban vannak (pl sátor).
2014. júl. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm szobája nem is igazán szoba volt, hanem egy leválasztott lakásrész, szerintem max. 4 nm lehetett, egy ágy fért el ott és egy éjjeliszekrény.

Nem a szoba nagyságától függ a gyerek boldogsága, 10 nm ehhez képest amúgy palota :)

2014. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy kell? Hány olyan család van, ahol a gyerek egy szobában van a szülőkkel? Nem jó az, de nem mindenki él 100m2-es lakásban. Én a tesómmal voltam egy kb. 18 m2-es szobában és örültem volna, ha külön lehettem volna, akár 4 m2-en is.


Kislányunk szobája kb. 8 m2. Belefér egy 120x200-as ágy, egy 2 ajtós ruhásszekrény, egy komód és majd az íróasztala is.

2014. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akinek hasonló kisméretű gyerekszobája van, leírná, hogy van berendezve? Vagy van-e benne valami praktika?
2014. júl. 23. 21:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Én pici szobába tuti hogy magas ágyat tennék, és attól függően hogy milyen magas oda tennem vagy az író asztalt vagy a játékokat. Betennék egy sok polcos, 2 ajtós szekrényt es egy fiokos komodot.

Irosztalos pl:

[link]


Játékos:

[link]

2014. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!