Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Liliputi puhatalpú cipőt...

Liliputi puhatalpú cipőt rendelt már valaki internetről? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Cinege puhatalpút rendeltem már, kettőt is. Hasonló, árban kedvezőbb kicsit. Nagyon szépek, igényesek, bár strapabíróképességük is arányos az árral. Kinti használatra nem ajánlanám, inkább csak alkalmira, gyorsan kopik, bár mire kinövi( pár hónap), addig használható.
2014. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. júl. 29. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen onnan rendeltem a lányomnak. Már kétéves, de télen itthonra megint azt veszek házi papucsnak. Kintre nem ajánlom én sem, max ha még csak lépegetni tanul és egy-egy percre kikapod a kocsiból/hordozóból.


Kicsit off. A cinegét is nagyon szerettük, de a lányom vékony lábán kicsit furán nézett ki, szélesebb mint a liliputi, de ugyan olyan jó minőség.


Mióta nagyobb a lányom utcára pedipedet veszek neki, azt is a liliputi honlapján lehet rendelni. :)

2014. júl. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm!
2014. júl. 30. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!