Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rossz tapasztalatok! Volt-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz tapasztalatok! Volt-e vagy van-e olyan menyasszony aki az internetről rendelt menyasszonyi ruhát és csalódott az eredményben?

Figyelt kérdés
Várom azoknak a menyasszonyoknak a véleményét aki az internetről rendelt menyasszonyi ruhát és csalódott lett az eredménytől!

2012. jan. 10. 18:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Nézd, ez lutri, mint általában a látatlanban vett ruha... Nem egyformán vannak számozva a méretek, lehet különbség. Igaz, ez nem menyasszonyi ruhás eset, de pl. egy kolléganőm Mo-n nem forgalmazott márkás farmereket szokott venni, mégpedig ugyanattól a vaterás emberkétől. Volt, hogy ugyanaz a méret, fazon gyakorlatban nem volt egyforma. Egyszer jó volt neki, máskor meg túl nagy. Pedig ő súlyban pont ugyanannyit nyomott.
2012. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
17%
Én nem neten rendeltem mondjuk, szalonból választottam. Már az előleget is befizettem rá, de nem volt az Igazi a ruha, csak úgy tetszett. Aztán esküvő előtt kb 2héttel érkezett egy ruha (pont mentem próbálni a "nem igazi" ruhám) megláttam, beleszerettem, áttettem a foglalást :) És a gyönyörű, Igazi ruhámban házasodtam :D
2012. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ide azoknak a menyasszonyoknak a véleményét várom aki a netről rendelt ruhát és olyan eltérések voltak benne mint pl: nem volt ugyan az se méretben se képen, nem kapott hozzá kellékeket amiket kiválasztott,és ha visszaküldte a ruhát akkor nem kapta vissza a vételárát!
2012. jan. 10. 19:10
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
Barátnőm ìgy jàrt. Vmi kìnai ruhàt rendelt külföldről. A méretek sem stimmeltek, a ruha is sok helyen màs volt. Kisebb huza-vona utàn kicserélték neki. Az sem volt kifogàstalan, de korrigàlhatò volt.
2012. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
44%
Nyugodtan pontozz le engem is, de általában az embereknek van annyi esze, hogy nem vásárol épp egy menyasszonyi ruhát látatlanban. Vagy ha mégis, akkor számol vele, hogy nem lesz olyan, amilyenre számít. De most komolyan, néhány fénykép alapján gondoltad, hogy tökéletes lesz? Hogy nem tudod megérinteni, nem próbálhatod fel? Legalább utánajártál az eladónak mielőtt fizettél? Mert ezek híján legfeljebb csak jót mérgelődhettek a saját bénaságokoton.
2012. jan. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%
Ha nekem írtad, olvasd újra, amit írtam. BARÀTNŐM jàrt ìgy.
2012. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
36%

Kedves M.-H. Alexandra!


Ha neked akartam volna írni, akkor az így nézett volna ki.

Természetesen bárki lepontozhatja bármelyik választ, megszokott dolog.

2012. jan. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
55%

Ok. A vàlaszod 2. fele nem volt egyértelmű, mert kész tényként kezelted, hogy màr megrendelt ruhàròl volt szò, a kérdező pedig nem mondott ilyet...

Elképzelhető, hogy pusztán érdeklődik, felméri a helyzetet, aztàn dönt.

2012. jan. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
23%
Igen, az lehetséges.
2012. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
15%
Akinek igazán fontos az esküvői ruhája az nem netről fog rendelni, hanem nézegeti a szalonokat felpróbál vagy 20-at aztán kiválasztja a méretben és stílusban ideálisat.
2012. jan. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!