Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy nem kotodik hozzam...

Lehet hogy nem kotodik hozzam a babam?

Figyelt kérdés
Meg csak 2 honapos a kislanyom es azt veszem eszre nem szeret a kezemben lenni..este se igenyli az altatast sot addig sir amig be nem rakom a kisagyba...amint beteszem es cumit adok neki elhallgat es probal aludni...napkozben is inkabb fekszik a jatszoszonyegen mint kezbe...tudom orulnom kene h nem kell rutyulni a feneket egeszvallo nap csak furcsallom h nem igenyli a kozelsegem...persze ha fekszik napkozben a mi agyunkon odafekszek melle enekelek neki, beszelek hizza stb akkor mosolyogni is szokott..mas babaja se szeret kezben?rosszindulatu valaszokra nem vagyok kivancsi...lehet hulye kerdes volt de az a legnagyobb felelmem h nem fog szeretni a lanyom (talan azert merr nekem nem jo a viszonyom a szuleimmel nem is nagyon beszelek veluk.nem is nagyon hianyoznak mar es felek h o is igy fog erezni irantam ahogy en az en szuleim irant...pedig mindent megteszek h ne igy legyen.mindennel jobban szeretem.es mas eletet szanok neki mint amilyen nekem volt.egy boldog szereto csaladban...

#Baba.szeretet
2014. júl. 25. 20:05
 1/6 anonim válasza:
2 hónaposan gyakorlatilag még egy ösztönlény, a világát nem tudja. Vegetál és tanul.
2014. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én babám is ilyen..3 honapos, akkor ordit, ha öt felveszik..pl. megetetem, kézben van 10 percet utána és már ordit. beteszem a kiságyba és tiszta vigyor lesz. én ilyenre nem is gondoltam, hogy nem kötödik hozzám..
2014. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam is ilyen volt picinek, de teljesen megváltozott. Idővel jobban fog simulni, még nagyon picike. Vannak olyan babák, akik jobban szeretnek eleinte egyedül aludni. Ne aggódj, nem lesz ettől rossz a kapcsolatotok. Később majd tornáztatod, játszol, beszélgetsz vele, alakulni fog. Ne légy emiatt feszült.:)
2014. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, kötődik hozzád a kisbabád, és szeret is téged. Ilyen butaságokra ne is gondolj. Szerintem az, hogy felmerül benned, hogy nem akarsz a szüleid hibájába esni, már most sokkal különbbé tesz náluk. Csodálatos anyukája vagy és leszel a kislányodnak a későbbiekben is.
2014. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az en lanyom is ilyen volt, kiveve az esti alvast, mert cicin aludt el. Most 7 honapos es egyre tobbet bujik:-) Azt vettem eszre ha vki nem szimpi neki akkor bujik, neki eleg az ha lat, biztonsagot nyujt neki es batran mehet a maga utjan.
2014. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az ellenkezője.. Mióta megszületett csak kézben van, éjszaka fel sír ha nem. Vagyok benn a szobájában. Napközben is mindig làtnia kell hogy a közelben vagyok, mar. Az nem is elég ha beszélek neki :D ez ilyen.. Néha jol esett volna 5 perc nyugi mikor elvan nélkülem . Nyugi változik majd ha nő picit :)
2014. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!