Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel hozzam ki a foltokat a...

Mivel hozzam ki a foltokat a ruhákból?

Figyelt kérdés
Néha előfordul, hogy amikor etetem a kislányom, véletlenül főzelékes lesz a ruhája, van rajta előke, de van, hogy félrefolyik 1-2 csepp, vagy amikor belenyúl a kanálba etetés közben és belekeni a ruhájába, egyből kimosom, utána babaöblítővel kiöblítem, de csak benne marad a folt. Mivel jönne ki teljesen?
2013. márc. 28. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Estleg vanish?
2013. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ariel folttisztito,és 60 fok
2013. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a mosogatószer hozta ki, a Jar. :)
2013. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam sokmindent (pl. Vanish, Ariel prof. folttisztító). Én csak és kizárólag akkor tudom kiszedni a foltot, ha azonnal kimosom. Nem 1-2 óra múlva, hanem azonnal, ahogy befejezte az étkezést. Akkor viszont nem kell folttisztító, elég a folyékony mosószer, amit amúgy is használok. Kicsit áztatom, majd a foltnál megdörzsölöm, kiöblítem és később kimosom a többi ruhával együtt.
2013. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pandus76 válasza:
Wanish szappan! A legjobb. Dörzsöld be a foltot, engedj rá egy kis vizet a ruhára, hagyd állni, és egy idő után mosd át a foltnál a ruhát. Nálam csak ez segített!
2013. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt a vanish szappant majd akkor kipróbálom!
2013. márc. 28. 23:34
 7/8 A kérdező kommentje:
4. válaszoló! Én is úgy szoktam, hogyha nagyon leeszi magát a kislányom, akkor evés után egyből beáztatom és legközelebbi mosásnál kimosom a többivel együtt, és van, hogy így nem marad folt, de van, hogy igen!
2013. márc. 28. 23:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Mosószappan, DM-es gallszappan.
2013. márc. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!