Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugy erzem hogy a kislanyom...

Ugy erzem hogy a kislanyom nem kotodik hozzam?

Figyelt kérdés
3 gyermekem van, egy 5 eves fiam, es a lanyaim 20 honaposak, ok ikrek.A legkissebbik lanyommal erzem ugy hogy nem eleg eros a kotelek koztunk. Amugy o a legnyugodtabb, keveset nyuglodik es nagyon jol elvan, nyugodtan jatszik jol eszik stb. Pont ezert kevesebb figyelem is jut ra, mivel a masik leanyzo szinte egesz nap rajtam log, es a nagyfiammal is foglalkozni kell. Termeszetesen foglalkozom a " legkissebbel "is, de o nem igenyli annyira a tarsasagom, ha anyukam atjon hozzank, egybol odarohan hozza, es amig ott van nalunk szinte le sem szal az olebol.Ez miatt is erzem ugy, hogy nem en vagyon szamara a legfontosabb, idegenekhez is szivesen odamegy es jatszik veluk, es nem sir ha elmegyek. Lehet hogy problema van a hozzam valo kotodesevel?

2014. ápr. 29. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs itt semmi probléma. Ő egyszerűen csak nyitottabb személyiség, nem annyira anyás.

Lányom 2 év 3 hónapos és ha jön hozzánk valaki, pl. nagyszülő, barátnőm, akik játszanak is vele, akkor engem egyenesen elküld, mondja hogy anya ne gyere be a szobába! Hétvégén pedig mikor apa itthon van, akkor ő a sláger, sétakor az ő kezét fogja, vele akar elmenni pisilni stb.

2014. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remelem en is hogy igy van, mar pici koratol inkabb apaval, van, vagy mamaval vagy szomszeddal, mivel a masik leanyzo csak nalam tudott megnyugodni, es amikor volt segitseg, akkor ok foglalkoztak a "kicsivel", lehet hogy emiatt is alakult ez igy ki.
2014. ápr. 29. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tudatosan figyelni kelle rá, hogy neki is megadd a kellő figyelmet, a foglalkozást. Szomorú dolog, hogy a többiekre több figyelem jut, őrá meg kevesebb, csak mert nem kényszerít rá, hogy vele foglalkozz.
2014. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Más habitusú, nem minden gyerek sikerül ugyanúgy. Ettől nem rosszabb, nem jobb a többinél, sőt, nem is feltétlenül kapcsolatotok minőségét mutatja ez, ez önmagábab nem lehet fokmérő, hogy sír-e, ha elmész. Elképzelhető, hogy ő alapból önállóbb és önállóbb is lesz az életben is. Ezek már egészen pici korban kiütköznek.
2014. ápr. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!