Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Mit csináljak, hogy újra...

SOS! Mit csináljak, hogy újra pépeset egyen?

Figyelt kérdés

Fiam 3-4napja csak a tápszert akarja megint elfogadni. Eszik egy kevés pépeset (4-5 kanálkával) és már nem kell neki. Volt,hogy gondoltam,hogy még nem éhes. Kínáltam egy fél órával később, de akkor sem kellett neki. Kínáltam tápszerrel és abból ivott egy jó kis mennyiséget. Ezt minden étkezésnél eljátsza.

8,5 hós


2014. júl. 26. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanennyi idős a babàm. Szokta ezt csinàlni, de csak akkor ha jön a foga, vagy ha nem elég éhes, vagy túl fáradt a kanállal eveshez, mondjuk az utóbbi mar nem érdekli :) ha ez van, akkor nem adok neki semmit csak egy kis teát, aztán fel óra múlva ismét megpróbálom. Es igy tovább általában 2 próbálkozás után megeszi :)
2014. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nincs foga, lehet attól van ez?
2014. júl. 26. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet bizony !! Lànyomnak most jön a 4. De mielőtt kibújik 2 napig ezt játssza :) próbàld meg amit írtam nekünk bevált ha éhes megeszi kanállal is :)
2014. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. júl. 26. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!