Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez így helyes? Miért nincs el...

Ez így helyes? Miért nincs el egyedül a kisfiam?

Figyelt kérdés
Fél éves kisfiam alig akar játszani egyedül. Max 2 percig érdekli valami aztán elkezd keresgélni engem és ha nem talál, sír. Akármennyi játékot pakolok ki elé, hamar megunja. Csak a kezemben van el szinte. Már forog minden irányban, kutyázik, de nagyon menne mindent felfedezni és ha kúszik pár centit, feladja és sír. Szinte semmilyen házimunkát nem tudok elvégezni mellette. Jó ez így, vagy mit tegyek?
2014. júl. 26. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom sincs el egyedül. Remekül eljátszik a habtapin, de csak addig, míg engem lát. Én sem tudok semmit sem csinálni mellette.
2014. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. Vannak babak, akik jobban elvannak es vannak akik kevesbe. De ez is normalis. Neked ilyen jutott - es nekem is (most 9hos). Nem marad igy orokke, ne aggodj. At kell veszelni. Olvass utana a szeparacios szorongasnak. Az is benne van, meg az is, h frusztalt, mert menne, de nem tud.
2014. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom sem nagyon játszott egyedül,bár hat hónaposan már nem akart kézben lenni,de nem szeretett egyedül lenni a szobában. Szerintem ha jobban megy már a kúszás,jobb lesz,mert menne már mindenféle,csak még nehezebben megy,és rád van szüksége hozzá :) Én most meg azért haladok lassan a házimunkával,mert a babám bejárja a lakást és rá kell néznem merre garázdálkodik :D
2014. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én ugyanigy voltam, vagyok sajnos. Ilyen típusú a gyerkoc. Most 9 hónapos. Kitartást! Nagyon rossz h még kitakaritani is művészet vele. Nekem a csatos hordozó ami segít ebben.
2014. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom ugyanilyen! Pont utánad valamivel írtam ki én is kérdést, mert már teljesen kétségbe ejt a lakás állapota. Szuper kis játszósarka van a nappaliban, onnan lát pedig, ha a konyhában tevékenykedek és jövök-megyek, de a hangom sem nyugtatja meg, csak ha felveszem. Jó tanácsokat én is szívesen várok, de lehet, hogy majd csak az idő oldja meg...
2014. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!