Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babam nem mindig...

6 hetes babam nem mindig akarja kovetni az elotte vizszintesen elhuzott szines jatekot - aggodom, ez normalis, vagy irany a szemeszet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem 6 hetesen még nem sok mindent lát és főleg nem érdekli. Várj vele még.
2010. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

6 hetesen???Alig lát még szegényke...túl nagyok az elvárásaid vele szemben.Az sem mindig jelent bajt,ha nem a nagykönyv szerint csinálják a dolgokat,de azért ez már túlzás amit te akarsz tőle.


4 és fél hós baba anyukája

2010. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tulzas??? olvastok ti konyveket???
2010. jan. 10. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne sértődj meg azon, amit írtak előttem. Igen, túlzás, amit elvársz egy 6 hetestől. Ne higgy el mindent, amit a könyvek írnak.

Egyszerű, ha csak a baba eü kiskönyvét megnézed, hogy melyik hónapban körülbelül mit kell csinálnia. De azt sem napra pontosan kell csinálnia, ha mondjuk még kereken 2 hósan nem gőgicsél, attól még nem kell az orvoshoz rohanni vele.

2010. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem cseréld el egy macskára, az majd biztos követi.

Döbbenet, hogy lehet ilyet kérdezni?!?

2010. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Dobbenet hogy te csak 25%-ban adsz okes valaszokat, nem gondolod? Egy masfel hos babanak igenis kell hogy a vizszintesen elhuzott targyakat kovesse...es ha ennyire felhaborit a kerdes, akkor miert valaszolsz ra?
2010. jan. 11. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!