Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények a pihenőszékekről...

Vélemények a pihenőszékekről babáknak, jók? Ha használta más is, hány hónapos kórtól? Nekem 6 hetes a babám, szeret bámészkodni, gondoltam veszek egyet neki. persze olyat amibe tud vízszintesen is feküdni.

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb pihenőszék vízszintes és akár 80 fokig is fel lehet ültetni.Újszülött babáknak kifejezetten jók.

Az én lányom sokáig a hordozóban volt, ha kint volt velem a konyhában például.Aztán vettem egy pihenőszéket és lassan kinövi.Most 7 kiló 12 deka, a miénk csak 9 kg-ig jó, de nem volt választásom, bolhapiacon vettem 500-ért:)

Nagyon szereti, tud bámészkodni és amíg nem tud stabilan ülni addig ez az etetőszék is.

Én azt javasolnám, hogy egy dologra nagyon figyelj:5 pontos öve legyen, mert az én lányomat egyszercsak azon kaptam, hogy fejjel lefelé lóg ki a székből és csak az öv fogta a derekánál.Varrtam is rá 2 hevedert a vállához!

Amúgy lehet már olcsón nagyon jópofákat kapni, amin esetleg játék is van vagy etetőtálca.

6 hós a lánykám

2011. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az én babám is nagyon szerette egész pici korától, használtan vettem én is szuper áron és szuper állapotban:)
2011. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekünk is van,igaz már nem használjuk mert csak 9 kg-ig jó a fiam meg 13 körül van(22 hónapos már).a keresztszüleitől kapta még születése elött.kb 1 hónapos kora körül kezdtük el használni.nagyon szerettem és a fiam is.nagyon jól el volt benn,mivel tudott nézelődni,mivel kicsit emelt,ő meg nem szeretett vízszintesbe lenni.8 hónapos koráig használtuk.amíg nem tudott ülni(7 hónapos koráig),addig abba etettem is.nagyon praktikus szerkezet az biztos,pedig csak egy alap rezgős játékhidas szék.áldtam a percet is amikor megkaptuk.
2011. jún. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szia! Nekünk is van, és az én 2 hetesem már most imádja! Szerintem hasznos, és praktikus dolog. Nekünk olyan van, ami 18 kg-ig jó, és fixálható a lába, hogy ne billegjen. (Hasznos lesz ha nagyobb lesz)
2011. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is van. Én is imádom, szerintem az egyik legjobb vételünk volt. Rezgős, ami sokat segített a kislányunknak a hasfájós időszakban. Már 7 hónapos, és még mindig nagyon szeret benne lenni.
2011. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk 8 hós és még mindig nagyon szereti, őrűlten tud benne hintázni :D Két hónaposan kapta, 4-5hós korában már hintáztatta magát. 18kg-ig bírja, sokáig tudja használni majd. Viszont arra figyelj, hogy "sokat" ne legyen benne, mert a mozgásfejlődésnek a szabad tér kedvez.
2011. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk születése óta megvan, most 8 hónapos. imádjuk, abban aludt amikor kicsi volt (sokszor most is), most még abból eszünk, ha a konyhában főzök viszem magammal, zenélős játék van rajta amit imád, és rezgő ami jó volt amikor fájt a pocija. nekünk a mai napig nélkülözhetetlen, ebben viszem a lakásba. a miénken altatózene is van, na az nagyon tuti, mert arra mindig elálmosodik, és elalszik. egyszóval. vegyél, nem bánod meg.
2011. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam 4 hetes volt mikor megvettem, nagyon szereti...


Most 4hónapos elmúlt, ha pl a konyhában vagyok viszem magammal elvan benne. Rajta a játszóhíd veszekszik a macival :) :) szeret benne lenni. Most meg már hozzátáplálunk... ilyenkor leveszem a hidat és már hamizunk is!!!

Tök jó én szeretem, bele tudod kötni ki tudsz szaladni akárhova mert tuti benne marad :) Én csak ajánlani tudom!!

2011. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jah és én is használtan vettem 5000.ért, de tényleg hibátlan :)nagyon megérte


(utolsó voltam)

2011. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!