Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok olyan sportkocsit,...

Tudtok olyan sportkocsit, amiben télen nagy ruhában is kényelmesen elfér egy 2-2,5 éves gyerek?

Figyelt kérdés

Ahogy néztem, a legtöbb kocsiban összegubbadnak a kicsik, mi pedig biztos használni fogjuk bő év múlva is, így elég nagyot, kényelmeset szeretnék venni.


Lehet márkás és egyszerűbb egyaránt.


2014. júl. 27. 21:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Babakocsira gondoltam.
2014. júl. 27. 21:27
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Húú, de humoros válaszolók vannak itt. A Maxi Cosi Mura 3 babakocsi 18 kg-ig jó. Mi is sokáig használtuk, bár ennek a hátránya, hogy nem olyan kis helyet foglal el a csomagtartóban mint egy átlagos sport kocsi, viszont az ülés mindkét irányba csatlakoztatható a vázra. Nincs az a terep ahol ne menne el. Nekem a fiam még 4 évesen is beleakart ülni ha a kicsi kiszállt belőle és simán eltoltam benne.

[link]

2014. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Na csak azt áruld el nekem h mi a szűz máriának kell egy 2.5 éves gyereket babakocsiba gyömöszölni? Meg még majd 4 évesen is? Az iskolába is azzal tolod majd?

Bocs, de mindig meglepödök mikor ilyen nagy gyerekeket kocsiba tolnak! Ez olyan mint az 5 évesnek a cumi!

2014. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, az első kettő jó vicc volt...

Köszi, Második, megnéztem a linket, nagyon tetszik, csak valóban jó nagynak tűnik.


Hármas, van valami közöd hozzá? Esetleg belelátsz az életünkbe, miért lesz szükségünk rá? Majd mi eldöntjük, nekünk hogy jó. Ha nem tudsz érdemben és normálisan válaszolni, akkor hallgass!

2014. júl. 27. 22:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem "csak", hanem "és" :)
2014. júl. 27. 22:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Én babakocsit nem tudok, mert az én fiam 1,5 éves kora óta nem ült babakocsiban, de pont a tapasztalat miatt javaslom, hogy ha még van egy évetek, akkor most ne vegyél babakocsit, mert a legtöbb 2,5 éves nem babakocsizik már, hiszen ők már nagyok, önállóak, eszük ágában sincs üldögélni, helyette futnak, motoroznak, játszanak. Ha egy év múlva a te gyereked még elviseli a babakocsit, akkor vegyél, de előre én nem dobnék ki erre egy csomó pénzt, mert nagy eséllyel felesleges lesz. Persze, ez csak akkor igaz, ha nincs valami egészségügyi problémája a kicsidnek, de ezt én ennyiből nem tudhatom.
2014. júl. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En a Maxi Cosi mura 4et ajánlom !
2014. júl. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3-as! Szégyelld magad! Ha hasznosat nem tudsz írni, akkor lépj át a kérdésen és olvass tovább. Természetesen nem én raktam bele 4 évesen a babakocsiba, hanem mert 2.5 év van köztük, nyilván a féltékenység miatt ő is beleakart ülni? Miért olyan tragédia ez? Nem értem. Nyilván nem tologatom az oviba a babakocsival!
2014. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azért írtam le, hogy 1-2-szer beleült, mert arra akartam rámutatni, hogy még őt is kibírta a babakocsi.
2014. júl. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2014. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!