Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, ha a napokban...

Normális, ha a napokban folyamatosan reggeltől-estig megállás nélkül sír a babám?

Figyelt kérdés
Az én lányom 11 hetes és kb. 2. hete, hogy szinte megállás nélkül sír. Csak akkor nem ha eszik, illetve ha fürdik. A vállamon elvan, de kb. 5 percenként ott is pózt kell váltani, mert már újra sír. Az apjánál sír, a nagyanyjánál sír..... Már teljesen el vagyok keseredve, fogalmam sincs, hogy mi lehet a baj. És hogy ez meddig tart. :(
2008. aug. 4. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Azt nem tudom,mi lehet a Te pici babádnak,csak eszembe jutott,h az enyém is igy csinált,voltam vele 2 dokinál,azt mondtak,h csak én tulzom el.

Péntek este volt,mikor nagyon belázasodott,és bevittem a gyerekkorházba,vért vettek,és akkora volt a kis testébe a gyulladás,h azonnal meglumbálták.Agyödémája volt végülis,és vékonybélgyulladása.

Én nem akarlak megijeszteni,csak szeretném javasolni,h vidd el orvoshoz.

Kitartás!

2008. aug. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jujj, hát remélem nálunk nincs még hasonló sem. Holnap fogok szólni a dokinak, de tartok tőle, hogy a gyerekorvos sok mindent nem tud mondani. Mondjuk láza nincs és eszik is rendesen, illetve hízik.
2008. aug. 4. 19:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nagyon "remegett" mikor leraktam.Nézesd meg,hidd el,megnyugszol,h minden ok a babáddal.Majd megirod,mit mondott?
2008. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy értedhogy remegett? Nálunk is van valami ilyesmi,de nem tudom ugyanez-e? Leírnád légyszi!
2008. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze, megírom, mi volt. Szerencsére a lányom nem remeg. Fürdés előtt megmértük a hőjét, 36,9 ilyen melegben és ennyi sírás után, úgyhogy teljesen jó. Evett rendesen és szinte azonnal bealudt. Holnap hívom az orvost, remélem nincs semmi komoly.
2008. aug. 4. 20:30
 6/9 anonim ***** válasza:
a "remegés olyan volt,hogyha véletlenül elaludt,mert sajnos ilyen ritkán volt,és leraktam az ágyikojába,akkor beremegett a szája,meg a keze,lába.Nem volt olyan rémisztö,de ez már az ödéma jele volt.De nem tartott sokáig a remegés,pár másodperc.Nálatok nem ilyen,ugye?
2008. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az időjárásra érzékeny? Az én fiam is tegnap és majd minden másnap ezt csinálja, és már mi is nagyon ki vagyunk, de semmi baja. Nincs láza, eszik, hízik. Már mindent kipróbáltam, felöltöztette, (koraszülött, hátha fázik a nagy meleg ellenére), levetköztettük, fürdettük, kézben van, de semmi, ha bele lendül csak a cumisüveg tudja megnyugtatni. De ez sem jó, hogy fél óránként eszik.

Ha a tied szopizik, próbáld mindig cicire rakni, hátha megnyugszik. Gondolom az idő majd segit. :(

2008. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Időközben volt a doki. Semmilyen problémát nem látott rajta, de az én kérésemre adott egy beutalót vérvételre, valószínűleg a héten elvisszük. Egyébként én sem hiszem, hogy baja lenne, mert eszik, nagyon kis mohó, hajnalban is 150-et megevett szinte úgy, hogy le se vette a szájáról a cumit. Meg nagyon élénk, folyamatosan izeg-mozog. A dokinéni szerint a meleget nem bírja. Most levetkőztettem pelusra és így jobban érzi magát.
2008. aug. 5. 14:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Bár nem hiszem, hogy még olvasod.. de hátha..Mi ugyanebben a helyzetben vagyunk. Végül nektek hogyan oldódott meg a probléma? :( Tarthatatlannak érzem ezt az állapotot :(

2021. máj. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!