Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Uzsonnára mindenképpen főzelék...

Uzsonnára mindenképpen főzeléket kell adni, mint ahogy ebédre?

Figyelt kérdés
7 hós a kislányom,és szeretném neki kiváltai az uzsonnát is mert már nem nagyon eszi a tápszert. És védőnőm mondta,hogy az ebédből maradt husos főzeléket adjam neki uzsonnára.Én úgy gondoltam,hogy tejpépet adok neki, mivel alapból sem eszik sok tápszert(120-150 ml)és így legalább meglenne a tejalapú étkezés. Ki hogy csinálja?
2014. júl. 28. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

a fiam kb. ennyi idősen uzsira joghurtot vagy túrót kapott gyümölccsel.

amúgy azt adsz amit akarsz (kornak megfelelően). A védőnő javaslata nem szentírás.

2014. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam ugyanazt adni vacsira, mert már ebédre sem szereti a főziket a lányom. Tejpép, 8 hónaptól túrókrém, joghurt, ahogy az előző is írta.
2014. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, uzsira. A vacsi még anyatej.
2014. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Uzsonnára tejpépet vagy gyümölcspépet adtam.
2014. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Uzsonnára én is tejpépet adtam ennyi idősen a kisfiamnak. Variáltam a tejpépet üveges gyümölcsökkel, vettem sima gabona pépet, az olcsóbb is és azt kevertem gyümölcspüréhez. Most 16 hós a kisfiam, elvétve most is kap tejpépet uzsira de szoktam neki pudingot is főzni vagy joghurtot kap, esetleg kinder tejszeletet.

Kisfiam az ebédet épp hogy megeszi, uzsira biztos nem adnám neki ugyan azt.

2014. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak ebédre adtam kislányomnak főzeléket, uzsira tejpépet kapott simán, keksszel, gyümölcsöt.
2014. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6,5 hós, uzsonnára tejpépet kap, csak az ebéd főzelék. Majd ha ehet már tejterméket, akkor az lesz uzsonnára, joghurt, krémtúró, ilyesmi.
2014. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor én is tejpépet fogok adni szerintem.
2014. júl. 28. 21:24
 9/9 anonim ***** válasza:
tejpép,sinlac gyümölccsel simán mehet uzsira,vagy gyümi zabpehellyel(megfőzve)
2014. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!