Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit foglalkozik a férjetek...

Mennyit foglalkozik a férjetek a babátokkal?

Figyelt kérdés
A fiúnk 7,5 hónapos és mikor megszületett a férjem ettette, pelenkázta, fürdette. Aztán először az etetésben nem vett részt, majd a fürdetésben, már be sem jön, azt mondja fáradt, nincs kedve.. végül tegnap kértem foglalkozzon vele és 10 perc után megunta, inkább játszik a géppel, vagy filmet néz, stb. Szóval más hogy kezeli az ilyen dolgot?
2010. jan. 11. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk le a kalappal apa előtt, nagyon sokat foglalkozik a fiával:) Az esti torna, és utána a fürdés csak extra esetekben nem az övé, a fél év alatt talán ha 5-6 ilyen este volt. 5 után hazajön a munkából, első a fia, játszanak kb. egy órát, utána átveszem, apa intézi az itthoni ügyeit, és 7-kor kezdik az esti "szertartást". Hétvégén is mindig foglalkozik a gyerekkel, hogy tudjak vásárolni, főzni, pihenni stb. Szóval én nagy mázlista vagyok a párommal. Mondjuk, itthon semmit nem csinál a rendetlenségen kívül:), de az is nagy segítség, hogy addig foglalkozik a kicsivel, amíg én háztartok:)
2010. jan. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk egyedül nem eteti,pelenkázza,fürdeti.DE!mindenben segít.Foglalkozik vele,amíg én csinálom az ételt vagy büfizteti,fürdéskor is ott van.Játszik vele munka után és hétvégén is.
2010. jan. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én férjem hazaér 6 előtt nem sokkal, onnan övé a babánk (13 hónapos). Játszik vele, mennek fürdeni, stb. Bár a vacsit már én adom neki. Reggel is játszanak egy fél órát, mielőbb elmegy dolgozni. Hétvégén szinte egész nap együtt játszanak.

Pelenkázás, öltöztetés, etetés az enyém. Mondjuk ha elmegyek valahova, megcsinálja ezeket is szívesen.

Nagyon jó apa, nagyon jó férj.

Én házimunkát végezni nem engedem őt. Ő a munkahelyén dolgozik, én itthon házimunkázok, ez így van rendjén szerintem.

Más lesz a férjednek is majd, ha már nagyobb lesz a fiatok, ha már járkálni fog, ha már lehet vele labdázni, stb. Pár hónap, és le se lehet őket vakarni egymásról. Drukk :)

2010. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet mint a kérdezőnél. Alig tudom "rásózni" a gyereket annyi időre, hogy elmosogassak, nem beszélve arról, hogy alig tudok főzni, takarítani, és ráadásul itthon van a férjem.
2010. jan. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nyűgösködik a gyerek, akkor nem foglalkozik vele, ha a gyerek meg amúgy is szépen elvan magának, akkor szívesen felveszi, játszik vele, beszél hozzá. 4 hónapos a baba.
2010. jan. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk sokat segít, bár keveset van itthon. Ami fix, az az esti fürdetés, ami mindig az övé.

Míg kisebb volt a fiunk, addig kicsit nehezebb volt, főleg, mikor anyás volt, akkor nehéz volt vele másnak játszani, senkivel nem volt el a gyerek, olyankor apa is megunta, hogy folyamatosan nyűgös a gyerek, ha vele van. De mióta ez elmúlt, sokat játszanak együtt.

Mióta járni tud, azóta meg sokat vannak együtt sétálni, játszótéren, vagy elmennek vásárolni. Ez nagy segítség nekem, mert így legalább van 1-1 órám néha, otthon egyedül.

2010. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hál' Istennek nekem is nagy szerencsém van a párommal. Imádja a fiunkat, és bármikor hajlandó vele foglalkozni. És mindent meg is csinál vele, neki. Egyedül a fürdetés nagy részben az enyém, mert ott félti (mivel a kádban állandóan járkál a fiatal úr, és az elég veszélyes tud néha lenni). Szóval le a kalappal apa előtt!
2010. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!