Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, hogy úgy érzitek néha,...

Van, hogy úgy érzitek néha, hogy a férjetek nem foglalkozik eleget a babátokkal, és minden rátok marad?

Figyelt kérdés
Amikor játszani kell akkor minden ok,de ha meg kell birkózni valamivel kiveri a nyakából?
2010. jan. 5. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
néha az enyém is ilyen, de akkor helyreteszem, és megjön az esze. :)
2010. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én sokszor így éreztem pedig nem volt igaz!Később beláttam!Azért éreztem így mert én 24-órás ügyeletben vagyok a gyerekkel!Míg ő elmegy dolgozni, akkor kikapcsol, és nem kell azt néznie, bepisilt e, kér e e enni, stb!Leültünk megkérdezte mi bánt, elmondtam neki, megbeszéltük, azóta minden más!Végre észreveszem amit eddig nem!Azt az időt, amit itthon tölt megpróbálja úgy beosztani hogy rám, és a gyerekre is jusson mellette még pihenjen is, és persze a házimunka is az övé!(persze a férfi része, fahordás, udvar, stb)Ezek mellett belátom igenis tökéletes a párom, csak sokáig tartott mire észrevettem!
2010. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nálunk ez így ment addig,amíg el nem kezdett beszélni a kislányunk.Utána vette csak észre,hogy van egy gyereke is.Sokat veszekedtem Vele,de hiábavaló.A férfiak 80%-a ilyen.Nem tud a gyerekkel mit kezdeni.
2010. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is helyre szoktam rakni,de ilyenkor mindig az a válasz,hogy ő egész nap dolgozik!Nem tudom mit gondol,hogy én meg egész nap a lábamat lóbálom?
2010. jan. 5. 10:24
 5/13 anonim ***** válasza:

Van valamelyik csatornán egy műsor!"a mamit akarom" címmel! A páromnak megmutattam, azt mondta ő a házi dolgokat a kisujjából kirázná!2 napra elmentem a szüleimhez látogatóba mert messze laknak, és megbeszéltük hogy direkt otthon hagyom a lányom apával, hogy bizonyíthasson !Még le sem szálltam a buszról jött a hívás.Hol van ez meg az?Stb!A 2 nap alatt kimosott 2 szárítónyi ruhát, (fogalmam sincs honnan szedett ennyi szennyest)Elhasznált 1 teljes üveg coccolínót, és 2 liter folyékony mosószert!Ez csak a mosási fázis volt!Főzött is bablevest, igaz még a fal is pirospaprikás volt, és ehetetlenre sikerült, ja és elfelejtette hogy a lány reggel oviba kell vinni, így 2 napig apázott a gyerek!Mikor hazaértem azt mondta a drágám, nehéz meló anyának lenni!Jót nevettünk a bénázásain, és azóta tudja hogy nem leányálom egy itthonlévő nőnek sem az élete!

Én így értettem meg vele hogy nem a lábam lógatom csak míg ő dolgozik!

2010. jan. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja és fél napot takarítottam a párom "tiszta az egész ház" mondata után!
2010. jan. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez vicces volt!Jó taktika!
2010. jan. 5. 10:54
 8/13 anonim ***** válasza:

Folyton így érzem, mert így van.

11 hónapos a kislányunk, de nem vállal semmit a napi 15-20 perc játék, puszilgatás, bohóckodáson kívül.


Hát mindegy.

Már beletörődtem, hogy ő sem más, mint a többi férfi...

2010. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi ez őszinte volt!Ugyanígy vagyok vele én is!Néha ki tudnám tépni a haját!
2010. jan. 5. 11:19
 10/13 anonim ***** válasza:

11:09-es vagyok.


Nem kell kitépni a haját! :-D

Egyszerűen csak másképp vannak "összerakva".


Én annak is örülök, hogy legalább már néha eljátszik a manóval.

Régebben ez sem volt.


Viszont értünk dolgozik.

Éjjel-nappal.

Hazajön a melóhelyről, és itthon folytatja.

Szerintem ez nagyon édes tőle, bár ettől az én helyzetem nem könnyebb... :-)


De néha bevetem a nagyszülőket segítségnek, és olyankor kicsit egyedül vagyok itthon (két-három órán át).

Persze takarítok, meg hangosan zenét hallgatok közben, vagy vasalás közben megnézek egy jó filmet.


Hát figyelj!

Nekünk ez jutott!

Mindjárt egy éves a picikénk, és ez annyira sokkolt, hogy már nem is érdekel, hogy mennyit vállal az apja az egészből, mert "mindjárt" mennem kell vissza dolgozni.

Na utána nem tudom, hogy fogok mindent megoldani, ha továbbra is egyedül hagy a férjem.

De addig még felnőhet a feladathoz... :-))))

2010. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!