Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor kezdett el egyedül...

Kinek mikor kezdett el egyedül felállni a babája, és kinek mikor kezdett el járni a babája?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7 honaposan felallt, 8 honaposan el is indult kapaszkodva, 11 honaposan stabilan ment, kapaszkodas nelkul. Sosem allitottuk fel, sosem fogtuk a kezet, hogy seTaltassuk (nagyszulok probalkoztak, de kitartottam az allaspontom mellett es nem engedtem nekik sem).
2014. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mind a három gyerkőcöm 7 hónaposan felhúzta magát a kiságyban 9 hósan négykézláb kavartak és akár mit megfogtak felálltak a fiam 14 hósan kezdett önállóan járni a középső lányom 12 hósan, a kisebbik lányom pedig 11 hósan járt egyedül.
2014. júl. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6 hónaposan felàllt, most 9 hónapos lesz 9.én 3 napja indult el magàtól, de azért nagyrészt màszik. Amúgy a szoba egyik feléből a másikba el lepked :)
2014. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

7,5 hónaposan állt fel először.

Kb. 10,5 hónapos lehetett mikor már stabilan ment kapaszkodás nélkül akármeddig.

Sosem vezetgettem, nem ültettem, nem állítottam fel, mindent a maga ütemében csinált.

2014. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6 hónaposan állt fel,7 hónaposan már a bútorok mellett sétált járni önállóan 10 hónaposan kezdett
2014. júl. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7 hónaposan húzta fel magát a kiságyban, 9 és fél hónaposan tette meg az első 4 lépését és 10 hónaposan stabilan ment. Soha nem erőltettünk semmit, a saját tempójában indult el, így hál' istennek elmaradt a "sétáltatás", nem állt be a derekam. :-)
2014. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi sem segítettünk neki semmiben, 9 hónaposan kapaszkodott fel állásba először, 10 hónaposan lépkedett kapaszkodva, 11 hónaposan állt fel kapaszkodás nélkül, rá 2-3 hétre egyévesen elindult.
2014. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8 hónaposan állt fel és kezdett kapaszkodva járni a kislányunk, kapaszkodás nélkül 13 hónaposan.
2014. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8 hónaposan állt fel és egyből kapaszkodva lépegetett. még nem jár, 1 éves. nem vezetgetjük.
2014. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7 hónaposan állt fel, 8 hósan már kapaszkodva lépegetett 10,5 hónaposan tette meg az első lépéseket de igazán egy éves korára tanult meg járni szépen stabilan. Eleinte csak pár lépés ment, szépen fojozatosan tanulta. Másfél éves de már jó ideje szalad. :-)
2014. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!