Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor kezdett el egyedül...

Kinek mikor kezdett el egyedül felállni a babája, és kinek mikor kezdett el járni a babája?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 18:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
7 honaposan allt fel, ra 1-2 hetre butorokba kapaszkodva lepegegetett, amig a butor vagy a fal tartott :) Onalloan, stabilan 13 honaposan kezdett el jarni, fel even at maszott vagy kapaszkodva lepegetett csak. (Mi se vezetgettuk. Egyebkent eleg rossz az egyensulyerzeke, sztem ezert telt el ennyi ido).
2014. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
7 hónaposan állt fel,14 hónaposan kezdett el önállóan sétálni.Addig mászott meg lépkedett a bútorba kapaszkodva.
2014. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
9 hónaposan állt fel a fiam bútorba kapaszkodva, 1 évesen egyedül a szoba közepén és rá 3 napra elindult egyedül.
2014. júl. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
7 hónaposan állt fel először, 8 hónaposan kezdett el kapaszkodva lépegetni a kiságyában, valamint a bútorok mellett. 11,5 hónaposan pedig megtette az első lépéseit. Most 1 éves, teper, mint a villám. Én sem vezetgettem sosem.
2014. júl. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
9,5hósan állt fel először, és 14,5hósan indult el. Kivárt vele, viszont kb 2hét mulva már nagyon stabilan ment.
2014. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!