Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki tényleg tudott házimunkázni magára kötött babával?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen kötéssel? Mert nekem nem megy, mindenbe belenyúl a baba, lehajolni nem tudok. Tehát kb a mosott ruhát tudom leszedni babával, meg sétálni a lakásba.

2014. júl. 31. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Amikor pici volt, akkor rugalmas kendőbe kötöttem előre, úgy nem lehetett mindent megcsinálni, de volt, amit igen. Kötésfajtát ne kérdezz, ennyire nem értek hozzá. :) Kb. 6 hónapos korától a hátamon volt ssc-ben, úgy már szinte mindent meg tudtam csinálni.
2014. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Most az Offért ne haragudjatok, de miért kéne magadra kötni a házimunkához? Kérdezem én ezt úgy, hogy én is használok hordozókendőt,de csak mint "kenguru pótlékot"....
2014. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Julie S ***** válasza:
Neha megy, neha nem. En is ssc-ben veszem a hatamra, de nem szeret sokaig egy helyben lenni, igy fozni, meg hasonlokat nem lehet vele csinalni. Porszivozni, felmosni mar inkabb. De attol fugg milyen kedve van. En ejszaka, vagy amig elmegy az apjaval setalni, addig oldom meg a hazimunka nagy reszet, szoval ha epp nem megy hordozva a melo, akkor nem eroltetem.
2014. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

1. vagyok.

Azért kötöttem magamra a házimunkához, hogy ne kelljen választanom, hogy a lakás szalad, vagy a gyereket hagyom üvölteni. :) Nyilván csak akkor csináltam így, amikor szükség volt rá.

2014. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is azért próbálkozom, mert vannak nagyon nyűgös napok, mikor semmi nem jó neki, csak ha ölben van. Ilyenkor meg kialakul az őskáosz, csak annyit olvastam itt, hogy kössük magunkra a babát és uzsgyi, de nem olyan egyszerű, mint kiderült. Megpróbálom akkor majd ilyenkor hátra kötni, hátha. (4-es, bocsi, véletlenül félig hasznosra nyomtam, zöldet akartam.)
2014. júl. 31. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!