Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik vécészűkítő, bili jobb...

Melyik vécészűkítő, bili jobb a tapasztalatok szerint: a mintás, figurás vagy egyszínű? Szívesebben ül-e a játékfigurásra, vagy nem számít, vagy ellenkezőleg: látni akarja és ezért fel akar egyszerre állni?

Figyelt kérdés

Etetőszéket szép élénk színűt vettünk, amin hátul egy feltűnő katica van. Eleinte bele akart ülni, de mindjárt meg is fordulni, így gyakorlatilag etetni nem lehetett benne, míg meg nem unta, most meg már mindegy, ugyanúgy beleül, mint az éttermi szűk, ősrégi, kényelmetlen fa etetőszékbe az evés idejéig.

Kérem, tapasztaltak írjanak!


2010. jan. 11. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, en a legolcsobb, legegyszerubb feher bilit vettem meg. A bili nem jatekszer, azt nem nezegetni kell, azzal nem jatszni kell.

Megorulok amikor autos meg mindenfele sipolos bilit latok. Szornyu es egy jo nagy butasag. Csak uzlet az egesz, a szulok pedig nem is tudom, de nem gondolkodnak amikor mintas bilit vesznek?

Szerintem a legegyszerubbet vedd meg, mert az nem jatek, de tenyleg!

2010. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell figurás mert akkor az köti le a figyelmét.Nagyon szuper a legegyszerübb egyszinü bili.
2010. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Hogy leköti a figyelmét, az mit jelent: idő előtt fel akar állni megnézni, vagy emiatt tovább ül rajta, vagy többször rá akar ülni?

Szerintem szörnyű ez a reklám-érdekvilág, és pont azért veszik meg a zenélő meg ki tudja milyeneket, mert akinek nincs tapasztalata, és nincs, akitől megkérdezze, elhiszi a reklámokat...

2010. jan. 11. 14:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem a válaszolóktól, hogy hogyan vált be az egyszínű náluk? Minden problémamentesen ment, ahogy a nagykönyvben meg van írva?
2010. jan. 11. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt bili,szűkítős vécére ültek rögtön.Nem zavarta őket,h nem színes,nem mintás,nem zenél,nem lehet vele játszani...egyáltalán nem vetette vissza a szobatisztaságot.Éppen elég kaland volt végre a felnőttek vécéjére ülni.:)))
2010. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bilibe nem jó az ami fókás. Mert állandóan a fejére támaszkodik és felborul vele. Meg a lába közt van a feje és le kell venni róla a nadrágot, hogy rá tudjon ülni mert különben nem tudja át tenni a lábát rajta. De azt szereti, hogy zenél.
2010. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sima feher bili, a legolcsobb az egy euros boltbol. Raultettem, es vartunk. Beszeltem hozza, es amikor lattam, hogy valamit sikerult produkalnia akkor megneztuk. Nagyon de nagyon orultunk neki, eltettuk estere es apanak is megmutattuk. Tapsoltunk neki, es nagyon de nagyon megdicsertuk a kicsiket. Hat igy nekunk semmi gondunk nem volt a bilivel.
2010. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!