Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masfel eves babam lazas volt...

Masfel eves babam lazas volt tegnap valoszinu hogy a hatso 2foga jon egyszerre. Kivihetem ot setalni ha lement a laza?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 05:46
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan kiviheted, de csak árnyékba, én is kivettem, mikor lázas volt, nagyon jót aludt a babakocsiban. A friss levegő -ha nincs nagy szél- mindig jót tesz a babáknak. Lényeges még, hogy attól, hogy lázas, nem szabad túlöltöztetni, hogy a teste minél jobban le tudja adni a hőt.
2014. aug. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megneztem nagxon sok foga pattog hatul kifele. igy reggeli orakba eleg neki a rovid gatya es rovid ujju body? huvosebb van reggel
2014. aug. 1. 07:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a láza? Fogtól magas láz nem lehet, maximum hőemelkedés, viszont az immunrendszert legyengíti és könnyebben kapnak el betegségeket. Én is azt hittem a fogától lázas, aztán kiderült, hogy csúnya torokgyulladása van. Amúgy kiviheted, ha nem lázas.
2014. aug. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
termeszetesen azert ma elviszem orvoshoz mert en is lazad beteg vagyok felek ne hogy elkapta esetleg. de jelen tunetek azt mizatjak hogy a foga jon de jobb megnezetni.
2014. aug. 1. 07:19
 5/8 A kérdező kommentje:
38 5 volt tegnap ebbol az 5 ot levonom akkor 38. de mondjuk neki a fogatol mindig ennyi volt mar neki 39 is regebben es ejjel az ugyelet ki nem jott volna csak mondta a fulet meg a fogat.most adtam neki kuppot es nurofent. de orvos a biztos
2014. aug. 1. 07:22
 6/8 anonim válasza:
Ha reggel viszed, akkor hosszú body, + vékony hosszú nadrágot adnék rá. Nekünk is a fogára fogták, aztán kiderült, hogy vírusfertőzés.
2014. aug. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
voltunk tegnap orvosnak igen a foga is jon de viszont kis piros virusfoltok is vannak a ritkán azt mondtam nem nagy baj. tegnap. estére meg ma nem is volt már laza. koszonom a segítségeteket :)
2014. aug. 2. 12:16
 8/8 A kérdező kommentje:
ritkán helyett torkan t akartam irni
2014. aug. 2. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!