Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák bőrtónusa mennyi idős...

A babák bőrtónusa mennyi idős korban kezd el látszani?

Figyelt kérdés

A családban van kreolabb, könnyen barnuló és hófehér, "azonnal égek" típus is.

A babán mennyi idős korában lehet látni, hogy melyik bőrtípust örökölhette?


Mindkét fenti típus eléggé fehér télen, de míg nap hatására az egyik napok alatt csokibarna lesz, a másik alig barnul, de könnyen leég.


2014. aug. 1. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én hófehérke vagyok, a párom extra könnyen barnuló, sőt anyuék is könnyen barnulók. Kisfiamnak már újszülött korban is szinesebb volt a bőre, 3 hós volt tavaly nyáron, napon nem sokat voltunk mégis jó kis barna lett. Idén nyáron barnább mint én. :) Szerintem már egész pici korban észre vehető hogy hófehérke lesz vagy kreolabb bőrű. Nálunk legalábbis észre vehető volt.
2014. aug. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ajjaj, akkor csóri megnyerte a hipófehér bőrömet ezek szerint :(
2014. aug. 1. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Én hófehér, azonnal leégő bőrtípusú vagyok sajnos, a férjem viszont gyönyörűen barnul. a lányunk 6-7 hónapos korában vettünk észre, hogy inkább az apukája bőrszínét örökölte, világosbőrű ugyan, de mégis barnásabb, mint az enyém.

most nyáron 1 évesen pedig egyértelműen látszik, hogy az apukája bőrét örökölte, gyönyörűen lebarnult, egyszer sem égett le (persze kentük naptejjel, de anno nekem ez sem segített túl sokat..)

2014. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
No, vicces, h "mindenki" igy van, nalunk es en vagyok feher, leegos, parom pedig csokira barnulos. Egesz terhesseg alatt azert imadkoztam, h minden mindegy, honnan mit orokol, csak apa szep bore legyen! Meg nem tudtam igazan eldonteni, h sikerult-e, remenykedem... :)
2014. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!