Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma már megfoghatom?

Ma már megfoghatom?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon-nagyon vártam rokonomékat, mert babástól jöttek. Úgy szerettem volna már hónapok óta babázni velük, erre pár napja lebetegedtem.

Mostanra a tüneteim elmúltak, egyedül annyi maradt meg, hogy néha eldugul az orrom (fehér színű).


Eddig nem mentem babaközelbe, most már szabad? Lemondok róla, ha szerintetek nem szabad, csak nem annyira értek hozzá. A környezetemben senkit se fertőztem le.


2014. aug. 1. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem megfoghatod!


de ezt a baba anyukájával beszéld meg h ő mennyire félti... ha nagyon nem fogja neked engedni ha nem annyira akkor engedni fogja..


én engedném egy orrdugulás nem csak betegeknél van!

2014. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az anyukával beszéld meg.


Ha náthás voltál és már jobban vagy, akkor a szervezeted már legyőzte, de orrváladékkal még előfordulhat, hogy fertőzől... Viszont csak azzal... Tehát ha rendesen kezet mosol, nem tüsszentesz rá a babára (:D), meg hasonlók, akkor erősen kétlem, hogy elkapná...


Szóval elvileg még a puszitól se kaphatja el, de azt azért inkább ne... a játéktól, stb nem valószínű, hogy elkapja, de az anyukája majd megmondja, mit enged. :)

2014. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van száj, és kézfertőtlenítőm, azzal majd nyomok a megfelelő helyekre, így szerintem esélytelen, hogy lefertőzzem. Nem tüsszentek rá (remélem) :D
2014. aug. 1. 10:48
 4/5 A kérdező kommentje:

Megengedték :)


Olyan jó volt :)

2014. aug. 1. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok :D



na örülök :DD hát babázni jóóó :D

2014. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!