Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatnám meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám meg hogy megfoghatom a lány kezét?

Figyelt kérdés
Kicsit hülye kérdés, de az a helyzet hogy valóságban teljesen más. Ha előre megtervezem, akkor se megy egyszerűen. Kétszer találkoztunk, de az ismerkedésen már túl vagyunk. Nem tudom eldönteni sajna hogy ezek csak simán szünetbeli talik, vagy számíthat randinak, találkoztunk beszélgettünk. A kapcsolatunk is homályos, hogy csak azért találkozik mert unatkozik, vagy mert tetszem neki.. Mindenestre hogyan tovább? A harmadik talin már jó lenne ha, lesz valami konkrétum :/, de én nem merek lépni...
2014. júl. 15. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
én szerintem az érződni fog, figyeld a jeleket és nem lesz gond
2014. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vót má...
2014. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezte tőlem a srác.

Mondjuk nemet mondtam, mert csak az első randi volt, de csendben elismertem, hogy legalább volt benne ennyi, nem pedig magára az isteni sugallatra várt, hanem tudakolta tőlem.

2014. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csak fogd meg a kezét, ha már 2szer randiztatok nyugodtan
2014. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát és mi van ha megfogom, azt mondja: " Te meg mit csinálsz? "- :D köpni nyelni nem tudnék..
2014. júl. 15. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor mondd azt, hogy megfogtad a kezét :D 3. randinál már nyugodtan

legyél egy kicsit határozottabb

2014. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy bunkózna de ha még is akkor el kell ütni valami poénnal
2014. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát jó, olyan szerencsétlennek érzem magam, de köszi a válaszokat :)
2014. júl. 15. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!