Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy gondozzam a gondor hajat?

Hogy gondozzam a gondor hajat?

Figyelt kérdés
Mivel apoljatok, mossatok gyermeketek hajat? Kis lanyom felig fekete, minnel tobb haja van annal macerasabb.. minden bele ragad ezekbe a kis loknikba! parom azt mondja h minden furdes utan olajozzam le... de nem tudom .. biztos nem rossz ez a hajanak? koszi elore is!
2014. aug. 1. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Elsőre nekem is az olajozás jutott eszembe de nem vastagon, csak épp hogy beletúrsz a hajába babaolajos kézzel, de lehet hogy ez sem szerencsés mert az olaj vonzza a port, lehet hogy rosszabb lesz a helyzet.

2014. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Épp tegnap láttam egy ökoanyus videot, ahol a göndör loknikon segít, könnyíti a hajkifésülését a babáknak: spriccnis üvegbe olaj, abba 1-1 csepp levendula olaj, és 1-2 fújás a problémás területre, vizes hajra, 5 perc várakozás, hajmosás, és kezelhető lesz a kicsi haja. Ő ezt állítja, nálunk ilyen gond nincs, így ezt nem próbáltam ki, de lehet nálatok beválna!
2014. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!