Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Gondor Noel vagy a Gondor...

A Gondor Noel vagy a Gondor Dániel a jobb név? Ha pedig kislány, akkor a Gondor Emma milyen?

Figyelt kérdés

Most 17hetes vagyok,és neveken gondokodom :)

A véleményeteket szeretném kikérni:)

A Gondor Noel vagy a Gondor Dániel a jobb?

A véleményeket előre is köszönöm:)

Ha pedig kislány akkor a Gondor Emma milyen?:)


2008. szept. 30. 09:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Az Emma egy gyönyörü név én is ezt adtam volna a lányomnak de a férjem másra szavazott.Nekem a Noel jobban tetszik! 34 hetes kismama
2008. szept. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Dániel.
2008. szept. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az Emma nekem annyira nem tetszik, de nem is nekem kell, hogy tetszen!

A Noel szerintem nagyon szép név, és még nem is annyira elterjedt!

Remélem tudtam segíteni!


Boldog Babóvárást!

2008. szept. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem is a Noel tetszik jobban.

A lányomnak én is szívesen adtam volna az Emma nevet, de a férjemnek nem tetszett.(ezért Napsugár lett:))

Sok sikert!

2008. szept. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem a Noel tetszik jobban! Az Emma is nagyon szép név bár nekem ha lányom lesz akkor Kira vagy Lora lesz!

30 hetes pocakos

2008. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Noel tetszik, nagyon szép hangzása van így a családnévvel együtt, az Emma pedig nagyon szép, én is azt szerettem volna, de nekem fiam lett.
2008. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ami babánk ALEX NOEL lesz, ha lány akkor HANNA vagy EMMA is felmerült..úgyhogy nekem bejön.
2008. szept. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint ráadásul a mi vezetéknevünk Sándor hát ez már nem sokat különbözik a Gondor-tól mármint hangzásban.
2008. szept. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem régebben tetszett a Noel, de mára annyira divattá vált, hogy nem adnám a fiamnak. Ettől függetlenül hangzásra tényleg jó név. Viszont a vezetéknevetekhez a Dániel tökéletesnek tűnik nekem - gyönyörűen cseng! Meg - hogy is fogalmazzak - a Dániel egy "örök" név, minden korban jól cseng, szemben a manapság felkapott nevekkel. Az Emma is szép! Lassan kiderül Nálatok is, hogy mi lesz a neme! :-)
2008. szept. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
:-D A mi babánk is Alex Noel lesz.
2008. szept. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!