Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idö telt el onnan hogy...

Mennyi idö telt el onnan hogy babád megtette az elsö lépéseit addig mig, ha nem is teljesen de javarészt már nem mászott hanem ment?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Arra törekedj ,hogy sokat másszon. Inkább később menjen többet!
2014. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 nap. :D
2014. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1 hét.
2014. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hét
2014. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam 13 hónaposan tudott már pár lépést menni, de csak 15 hónaposan hagyta el a mászást, akkor kezdett egész nap két lábon gyalogolni. Stabilan csak 16 és fél hónaposan tudott járni.

Kislányom 9 hónaposan lépett párat, a mászást 11 hónaposan hagyta el, akkor már egész nap meg sem állt. Stabilan 12 és fél hónaposan járt (amikor már nem tette fel kétoldalt a kezét és nem esett sokat.)

Szóval nekem mindkét gyermekemnél 2 hónap volt még.

Mindkettő 4 és fél hónapot mászott.

2014. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a mászással nincs gondd,azt felsőfokon müveli már 4honapja és 2napja kezdett el lépegetni,keresztül sétál a szobán vagy egyik szobábol a másikba de persze még nagyon bizonytalanul és ha siet inkább leül és mászik :P csak kiváncsi vagyok mikorra fog elindulni rendesen
2014. aug. 1. 13:30
 7/9 A kérdező kommentje:
ja és azt ugy értettem a kérdésben hogy kapaszkodás nélkül mikor megtette az első lépéseken,nem a butorok mellett mert az már nállunk is régota megy
2014. aug. 1. 13:31
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Nem írtam rosszul, nálunk tényleg ennyi idő telt el a kapaszkodás nélküli lépésektől a mászás elhagyásáig.

A többi válaszolónál kevesebb volt. Mivel a te babád sokat mászott már, így nálatok is biztos napok-hetek kérdése lesz.

2014. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ,nem is azért fejtettem ki a kérdést mert nem hittem amit irsz hanem elolvastam ujra a kérdést és talán nem volt világos ezért irtam :)
2014. aug. 1. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!