Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden este "gyógyszerezzem be?

Minden este "gyógyszerezzem be?

Figyelt kérdés

egy éves a kislányom-sajnos nagyon rossz éjszakáink vannak mostanában.elképzelhető,hogy a foga-mert látom a fehér pöttyöt rajta.volt,hogy 4órán keresztül nem aludt.gyakran felsir,kapaszkodik felém(nyilván szeparációs szorongás is van a dologban)-szépen elalszik este,nap közben is magától,nem cicifüggő.sajnos éjjel,mikor már nem birom,adok neki,ami csak arra jó,hogy akkor 1-másfél óránként "jelentkezik"(nem éhes)-

azt vettem észre,ha este kúpot kap,legalább 1-2 ig jól alszik.de nem fog hozzászokni-nem lenne jó,ha magától aludna vissza? cumi nincs,ágyamba nem akarom bevenni-ott sem aludna egyébként.mi a teendő,kifogytam az ötletekből-orditani nem akarom hagyni,nagytesó is van.


2014. aug. 1. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

nem a hozzászokással van a baj, hanem magával a gyógyszerrel, kicsinálja a máját, veséjét. nem véletlenül van ráírva, hogy max pár napig szabad alkalmazni.

ha homeost adsz neki az mondjuk nem árt, de 2 hét után hatástalan, tehát abból is szünetet kell tartani.


annyit tudsz tenni, hogy nappal vele alszol, így bírod majd az éjszakát. tudom, kegyetlen, de azért ne tedd tönkre a gyereked szervezetét

2014. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én tuti nem adnék neki minden este,max mikor már nagyon kibirhatatlan a helyzet,amugy most nállunk is hasonlo a helyzet
2014. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Max. 5 napig adhatod egybefüggően, utána semmiképpen. Nálunk a férjem írt ki a kiscsajnak suspensio anaestheticumot, teljesen megszüntette a fogfájását. Kérdezz rá a háziorvosotoknál.
2014. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen-hát,a nappali alvás a tesó miatt kilőve,de megpróbálom a többit.
2014. aug. 1. 15:47
 5/5 Gabi86 ***** válasza:
Ha szeparációs szorongás akkor éjjel aludj vele.de nálunk is van hogy sokáig ébren van.(max 1,5óra)a fogára meg nekünk a gengigel baby vált be meg az osa(felváltva használjuk),de még van a dentinox ez lidokainos(max 3 lehet kenni),meg vannak még homeós bogyók.abból a vibrukol kup jó és chamomilla 15 ezeket szokták ajánlani.nekünk csak a kup vált be.én többet nem ismerek,de a patikában biztos tudnak segíteni.
2014. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!