Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír fürdés közben, ha...

Miért sír fürdés közben, ha eddig élvezte? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kislányom 11 hónapos, és eddig imádott fürödni, csak akkor sírt, ha ki kellett szállni! Nagyinál aludt vasárnap(ha ez lényeges) , hétfőn este semmi gond nem volt, de kedd óta ordít, ha fürdetem! Ma már odáig fajult, h beletettem és már ordított egyből, nyújtotta a kis kezét, ki kellett venni! Nem értem mi történhetett, semmi " baleset" nem történt vele fürdés közben, nagyit is kérdeztem és azt mondta nem volt gond! De akkor miért változott meg??? Hogy tudom ujra megszerettetni vele??? :(

2014. aug. 1. 21:55
 1/8 Paraszt_Mári ***** válasza:

Szia!Az,én fiam is imád fürdeni aztán egyik nap ordított rá jöttem picit melegebb lett a víz mint szokott, és a köv. nap nagyon meg néztem a hőmérsékletet jó volt viszont ő emlékezett rá h. előtte meleg volt és ahogy a kád fölé értem vele egyből elkezdett ordítani...

pár nap és nem volt gond utána. lehet nektek is csak valami apróság amit megjegyzett h. nem volt jó..

2014. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát erre nem is gondoltam! Köszi!!! Nagyon remélem, h megoldódik.......
2014. aug. 1. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:
nálunk kiderült, hogy büfi volt még benne feszítette a hasát
2014. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ez már a negyedik este
2014. aug. 1. 22:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Pár napig fürdessétek más helyiségben, sokszor a helyszínnel hozzák összefüggésbe a rossz élményt.
2014. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Negyedik nap? Nálunk két hónapig tartott. Azután elmúlt.


Ki tudja, miért sír...valami sérelem, fájdalom, amit összekapcsolt a fürdéssel.

2014. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nalunk akkor volt ilyen siras, amikor a foga jott. Ahogy beletettuk a vizbe, rogton sirni kezdett es nyulkalt a szajaba. Amugy pedig elvezi a furdetest, pocsol ezerrel.
2014. aug. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mikor jött a tesó, a másfél éves lányom elment már szülés előtt pár napra nagyihoz. (előtte is volt már ott 1X 1X, aludt is ott, szeretett ott lenni.

Utána szülés után hazajött, s onnantól csinálta, hogy ordított a fürdéstől, nem akart beülni a kádba, de tartott ez heteken át.

Nem értettük.

Sajnos én egyedül visszakerültem kórházba szülés után egy héttel, s megint egy hétig apa és mama voltak vele otthon, én megint ugye eltűntem.

Fürdésnél ez ment.

Aztán hazatértem a kórházból egy hét után, s pár nap múlva lettem úgy, hogy én tudtam fürdetni, s egyből örömmel fürdött, beleült, meg minden.

Tehát nála kifejezetten lelki oka volt.

Most játszott a mamánál a homokozóba, este volt, kitaláltuk, hogy fürdessük meg, mielőtt a kocsiba beülünk, s akkor otthon nem kell, nagyon homokos volt.

A fürdésnél mindenképp ott akartam lenni a mama mellett, s ő is keresett is volna engem, pedig amúgy vagány kiscsaj, nem volt túlontúl anyás ezelőtt...

2014. aug. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!