Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti engediktek hogy fürdés...

Ti engediktek hogy fürdés alvás időbe menjenek vendégek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 19:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Persze, miért ne engedném?
2014. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
hát hogy nem tud aluni a kicsi ,vagy nem baj?
2014. júl. 17. 19:45
 3/32 anonim ***** válasza:
70%

Persze.

Nálunk nincs röghöz kötve a fürdetés, rugalmasak vagyunk.

Így lehet élni, kimozdúlni!

Ha vendégek vannak, na akkor aznap nem fürdik. Mi baja lesz?!

Később fekszik egy órával. Mi baja lesz?


Tegnap is lementünk egy messze nő játszótérre a naggyal es a picivel.

9-re értünk haza. Jól éreztük magunkat, nem azon aggódtunk csúszik a fürdés 10 percet.

2014. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%

Elalszik, kezdetektől úgy szoktattuk, hogy beszélgetünk körülötte. Csak éles, ijesztő zajokra ébred fel, úgyhogy amíg a vendégek nem csapkodnak fém edényeket a padlóhoz, addig nem zavarnak.

Az altatás 1-2 perc csak, addig beszélgetni is tudunk felette.

Fürdetésnél meg segíthetnek, nézhetik, vagy maximum kimarad aznap.

2014. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Értem.az én babám,nem tud elaludni ha vannak nálunk,olyankor mindig figyel hogy most mi van? :) vagy ha már nagyon fáradt sír nyűglődik, később meg amikor elmennek nehezen alszik el
2014. júl. 17. 20:02
 6/32 anonim ***** válasza:
85%
Pár hetes korától már itt alvó vendégeink is voltak. 2-3.hetente alszik itt barátnőm, unokatestvér, barát. Ha rutinosabb a vendég, meg is fürdetheti. Az én fiam is éberebb ha vendég van, de ettől még nem fogjuk megszakítani a kapcsolatot a barátokkal, rokonoknak, kollégákkal. Ők nem érnek rá máskor, csak este, és én is akkor vagyok itthon, mert dolgozom. 9 hónapos kisfiú anyukája
2014. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legszerencsésebb időpont, de akkor ennyi erővel a nap bármelyik szakasz kilőhető: délelőtt eszik, délben alszik, délután ébren van, de akkor meg beszélgetni nem lehet tőle, stb. Akkor ezen az alapon sose mehet senki hozzátok. Az alvásidőt nem is értem, miért ne mehetnének vendégek. Gondolom, külön szobában alszik a baba, nem a feje felett trécseltek, nevetgéltek.
2014. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Hozzánk is az elejétől kezdve jönnek a vendégek,itt is aludt már nem egy ember,de ha alvásról van szó a nyugalmat szereti,csak hát van olyan is akit nem zavar hogy aludni akar a gyerek,lefoglalja meg veszi fel hogy jaj sír szegény.amúgy meg velünk alszik egy szobába.
2014. júl. 17. 20:31
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Volt már, hogy úgy jöttek. Akkor nem zavart, mert egy babával ezt tök jól el lehet játszani.

Amióta ketten vannak, két különböző napirenddel, valahogy nekem fontos, hogy flottul menjenek az esték. Mindannyian fáradtak vagyunk, baba fürdetés, etetés, nagy vacsora, fürdés, meseolvasás...ez már nem fél óra. A mi vendégeink vagy rokonok és idősek, akik már nem kívánnak ebben részt venni, vagy gyerektelenek, akik a tapasztalatlanságuk miatt nem vesznek részt.

Ha jön vendég, inkább úgy hívom őket, hogy jöjjenek késő délelőtt, legyenek itt egész nap és fürdési idő előtt menjenek.

Később ez biztos változni fog, ahogy nőnek a gyerekek, ők is rugalmasabbak lesznek. A fiaimnak jó az alvókájuk, de a nyugalomhoz vannak szokva, nem mondom, hogy gond egy-egy ilyen este, de rendszer nincs belőle, mert akkor kitör a káosz.

2014. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
68%
Engem nagyon zavart ha későn jöttek látogatóba az első hónapokban. Szerintem ez illetlenség is, és mindenféleképp kellemetlen. Ilyenkor már nem jó megzavarni a nyugalmat.
2014. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!