Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap fürdés után vissza...

Tegnap fürdés után vissza huztam a fiam kukiján a bőrt ahogy orvos mutatta és ahogy eddig is csináltam már 6hónapja, most kb 2-3 mm-rel lejebb ment, de mára az a kis sáv bepirosodott, nem fáj neki. Ez normális v valamivel kenjem v vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad bekenni semmivel.Nem tudom mennyi idős a fiad.Ha megérti miről van szó,akkor lógasd kamillába a kukit,vagy csak mosd abban.Ha nagyon be van gyulladva,akkor nem szabad még föl húzni-se.
2014. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy éves kor után kell próbálgatni, nehogy szűkület legyen a vége, ha nehezen megy nyugodtan kenheted cikatrinida nevű kenőccsel picit a végét minden fürdés után.
2014. máj. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is jártunk így pedig soha nem feszegettem neki. Én hagytam, 2 nap múlva magától elmúlott, annyi hogy addig nem húzogattam. Amikor elmúlott akkor kezdtem el újra hátra húzni fürdés közben. Ez előfordul, hiába óvatos az ember és tűnik úgy hogy mindent jól csinálunk. Ha nem gyógyul akkor kamillás víz.
2014. máj. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, 15 hónapos a fiam.én is mindig finoman, nem erőltetv húztam vissza.nagyon örültem neki mikor tegnap előtt picit lejebb jött, de aztán tegnap nagyon megijedtem mikor láttam h bepirosodott.
2014. máj. 8. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!