Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lanyom 3-as pelenkat hord,...

Lanyom 3-as pelenkat hord, most 7,5kg, a pelus 9 kg-ig jo, de sokszor kifolyik hatul a pisi. Valtsak 4-es pelusra, vagy rosszul teszem ra?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen pelenkát használsz?

Vegyél olyat ami hátul gumis!

2014. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Libero,hatul gumis
2014. aug. 3. 10:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vegyel 4-es meretet. Mi 7 kg-os kora ota a 4-es meretet hasznaljuk. Nincsen baleset vele.
2014. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha jó méretben a pelus, akkor még ne vegyél 4-est, mert esetleg a lazább pelus miatt nem csak hátul fog kifolyni, hanem mondjuk oldalt is. Nekünk is sokszor kifolyt hátul a Liberoból ebben az időben :(
2014. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hátha beválik. Mi is kb. ekkora súllyal váltottunk nagyobbra. Próbáld ki, vesztenivalótok nincs vele, maximum majd később fogjátok használni, ha még nagy lesz. El nem romlik állásában. Mondjuk nálunk soha nem volt azzal gond, hogy kifolyt volna a pisi. Nem lehet, hogy túl lazán teszed rá?
2014. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem Liberoból mindenhonnan folyt....akkor is amikor 1 hónapos volt.Az én lányom is 7,5 kg mi egy hete 4est hordunk.Válts sztem pelenkát mi sárga pamperst használunk ami nem gumis hátul de nem folyik sőt reggel a kakát se éreztem meg :D ami még jó az aldis pelus
2014. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én soha nem értettem a súly meghatározást a pelenkákon... Mi is előbb vettünk mindig egyel nagyobb méretet...

Vegyetek 4-es pelust, szerintem annak jónak kell lennie.

2014. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt veszunk inkabb mert ma is kifolyt.ugy tudom,a 4 es 7 kilotol van amugy is, biztos jo lesz!
2014. aug. 4. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!