Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós a Fiam. Már kúszik,...

7 hós a Fiam. Már kúszik, mászik, feláll, nagyon aktív. Eddig Pampers Prémium Care-t használtunk, ajánljátok az aktív baby-t? Az nadrágpelenka? 3-as pelust használtunk, még nem mondanám kicsinek, de már néha kifolyik a pisi.

Figyelt kérdés
Köszi mindenkinek, aki válaszol.
2012. máj. 26. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi active baby-t használunk. Nekem egy szavam sincs rá, szerintem tökéletes. Igaz, már sok fajta pelenkát használtunk, de nekem egyikkel sem volt különösebb problémám. :) A narancssárga Pampersre panaszkodnak, de nekünk az sem ázott át, nem folyt ki semmi. :)
2012. máj. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A pampersből a rózsaszín és a zöld ami nadrágpelus. A zöldeskék nem az. A neveiket sajna nem tudom.
2012. máj. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen,az nadrág pelenka.Mi sokat használtuk,de mikor megemelték az árát áttértünk a DM Babylove pelusára.Egyébként szerintem érdemes lenne már 4-es méretű pelust venned.A lányom már 4hónaposan 4-est hordott,mndig akkor váltottunk amikor a következő méret alsó súlyhatárát elérte,mert neki elég húsos combijai vannak.De például a Liberóból mindig 1-el nagyobb méret kellett mint a Pampers Active-ból vagy a DM-esből.Most lesz 10 hónapos a lányom és a Liberóból 5-ös kell,a Pampers Active Babyből 4+-os.
2012. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:azt akartam írni,hogy az ugyan olyan pelenka mint a Prémium Care (amit használtok).
2012. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De az én Fiam vékony, magas típus! És még pár napja 3-as méretet használtunk, most 4-es van itthon, de ez hatalmas...
2012. máj. 30. 10:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:8960g és 74cm volt a lányom 7hónaposan.Ő sem kövér csak a combjai hurkásak és volt,hogy a pelenka combkörüli gumírozása szorította a combját(pl.Liberónál) és ezért kellett méretet váltanunk,mert amúgy a pelus nagyság jó lett volna.Illetve most a Pampersből azért vettem nagyobbat,mert reggelre mintha átnedvesedett volna,tehát méretben még itt is jó lett volna a kisebb.
2012. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem a combja sem annyira duci, de azért vastag. Még mindig nem tudom, hogy milyet vegyek. Ha bugyisat választok, melyik méret jó neki a kérdésben leírtak szerint?
2012. jún. 2. 09:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom a bugyipelusok csak 4-es mérettől vannak,legalább is Pampersből csak 4-es mérettől láttam,ami 9kg-tól van.

Remélem nem értettelek félre és olyant keresel amit úgy adsz rá mint a rendes bugyit,tehát nem a tépőzáras érdekel?

2012. jún. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!