Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hónapos kislányom...

5 és fél hónapos kislányom meg van fázva, hőemelkedése is van?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy nem akar inni. Vajon ha teszek a teába pár csepp citromot és egy kis cukrot? Biztosan jobban meginná de nem tudom szabad e. Így viszont nehogy az legyen a baj hogy nem iszik
2014. aug. 5. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos megfázás? Az én fiam minden fogzáskor megfázásra hasonlító tűneteket produkál. Folyik az orra, hőemelkedése van és nem nagyon eszik. (Én szoktam a teájába citromot tenni és amióta eszi a tejpépet, amiben van cukor, azóta fogzáskor egy nagyon minimális cukrot is.) a doki néni nekünk egy negyed calciumot ajánlott 50ml vízben, náthára és fogzásra is. Nagyon szereti az ízét.
2014. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia. Hát lehet a foga lenne? Tüsszög és folyik qz orra,nem.köhög.

Már látni a 2 vonalat alul hogy hol fog kibújni. Na mindegy lényeg hogy raktam neki kis cukrot és citromot a teába.lényegesen jobban.itta mint anélkül. Köszönet a válaszér

2014. aug. 5. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is sokkal jobban issza, ha megízesítem egy picit. Sokan mondják, hogy nem szabad hozzászoktatni, de ha anélkül semmit nem iszik csak cici, szerintem az már baj. Az enyém már egy éves.

Most lett a legdurvább a fogzása és kap rá homeós bogyót, nagyon lázas volt, nurofent kapott, éjszakára meg germicid c-t mondott a doki, de soha nem hittem volna, hogy a chamomilla lesz a legjobb, viborcul, semmit nem ért és a dentinox is csak 5percig. Na szóval ezeket a golyókat oldottam fel vízben, amikor nem szopogatta el ( meg éjszakára) és mivel ezek édeskések így megitta a vizet is.

2014. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!