Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valaki Horvátországban...

Volt valaki Horvátországban 1,5 évessel?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lenne szükségem,ugyan is kisfiam még mindig szopizik éjjel akár 4x is,így nem tudom mit csinálok majd az autóban,főleg hogy melléjük sem férek,mert a nagyobbik ül mellette az ülésben.

Nálatok hogy volt? Elég messze van tőlünk,mert Pesttől is olyan 250 km-re lakunk,így éjszaka mennénk,ha megyünk,pont emiatt.Köszönöm


2014. aug. 5. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen 11 ónaposan Lopárban juniusban. Nagyon jó olt, minden rendben olt, nagyon élezte ő is a tengert.
2014. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy a kocsi ringatja egész éjjel nem is ébred fel, max. megálltok egy rövid szopira ha szükséges.
2014. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi,nektek aludt végig? el nem tudom képzelni hogy így lenne :) nin,rab szigete vagy feljebb vhol nézünk helyet,hogy ne legyen nagyon hosszú.
2014. aug. 5. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:

nos,nekünk 17 hónapos volt, amikor voltunk Loparon. Nagyon jó alvó, éjszaka egyszer sem kelő lányom aznap éjszaka aludt 8-tól 10-ig majd felkelt és végig fent volt az autóban, amíg le nem értünk Loparra.

Teljesen kidőlt, így csak reggel aludt el. Szörnyű volt, nem gondoltuk volna, hogy nem fog éjszaka aludni. Lehet nálunk az volt a gond, hogy középre tettük az ülését, hogy majd lásson is szegényke. Hát látott...


ismerősöm 1,5 évessel mentek le, és ott sem aludt éjszaka az autóban semmit, de az a kisfiú még 2 órát sem aludt éjszaka.


bocsi az elrettentő példákért.

2014. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

huh,köszi azért,persze ez is benne van,tudom én.

de azért ott már jól éreztétek magatokat gondolom :)

2014. aug. 5. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!