Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvigyem a kisfiamat az orvoshoz?

Elvigyem a kisfiamat az orvoshoz?

Figyelt kérdés
7,5 hós.már kb 3-4 napja itt-ott hasmenése van,de ma már 6szor kakilt,és elég sárga meg olyan zselés...azt hittem a fogaktól lehet,de szerintem ez már nem.ma délután vinném,csak nem akarom,hogy esetleg ott kapjon el valamit.amugy iszik-eszik rendesen.köszönöma válaszokat
2010. jan. 12. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvinném mindenképp!

Lehet hogy tényleg a foga de az is lehet hogy benyelt valami virust.

Próbálj időpontot kérni igy nem kell ott ülnöd órákat a váróban.

2010. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Épp kilábaltunk egy vírusos eredetű hasmenésből, az én kisfiam 14 hónapos. Hívd fel a dokit, hogy mit javasol. Én felhívtam, azt mondta, hogy adjak neki Normaflore-t, ha vizes a széklete, akkor Smecta port is. De látni akarta, mert megnézi, mennyire van kiszáradva. Úgyhogy elmentünk, időpontra.
2010. jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először hívd fel,ha azt mondja vidd be,akkor vidd be,de menj a rendelés utolsó felére és tegyél a szája és orra elég valamit ha nagyon félsz:)
2010. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!