Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallotatok már ilyet? Kisfiama...

Hallotatok már ilyet? Kisfiamat orvoshoz vittem mert a 3. hete náthás. Az orvos szemcseppet írt neki orrba! Ha valaki tud hozzá szólni, akkor legyen szíves tegye meg! Köszönöm.

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen. Anyósom kapott olyat amit orrba kell csepegtetni, de valójában szemcsepp van ráírva.
2010. márc. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én gyerekeim is szoktak kapni szemcseppet orrba.Nem biztos hogy jól írom le a nevét ,neomycin azt hiszem.Sokkal kíméletesebb mint az orrcsepp ,nem készíti ki az orrnyálkahártyát annyira és azt hiszem bacik ellen jó.
2010. márc. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Valószínű, hogy azért kapta a kisfiad, mert az elhúzódó nátha hátterében egy bakteriális felülfertőzés áll. Főleg, ha az orrváladék színe, zöldes-sárgás. Biztos valamilyen antibiotikum tartalmú, mert az egyéb cseppek, csak az orrfolyást, nyálkahártya duzzanatot szüntetik meg, mint pl. Nasivin, Rhinatiol. Ez mostanában alkalmazzák az orvosok, és be szokott válni. Használjátok nyugodtan, és mielőbbi gyógyulást.
2010. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velünk is volt így. Hatásos.
2010. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!!
2010. márc. 22. 12:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés:És ugyanúgy hat mint a rndes orrsprayk?Már mint szabaddá teszi a légutakat?
2010. márc. 22. 12:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a neve a készítménynek?
2010. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Brulamicint szoktam az orrába. Baktériumölő hatása van, igazából szemcsepp, de fültisztítóra cseppentek és be az orrba.
2010. márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!