Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hetes a kisfiam, azt mondta...

6hetes a kisfiam, azt mondta doktornő, hogy tejalergiás, mert pöttyös lett a pofija. Eddig tápszert evett (tejalapút) utána írt fel tej nélkülit, de attól nem lakott jó. És most anyatejet eszik. Lehet tőle baja, hogy tejalergiás?

Figyelt kérdés
És aki szopizi azt ilyenkor megvonják tőle?Hissz az a legjobb a babának nem?
2010. jan. 12. 16:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne vond meg tőle, először nézed meg egy szakorvossal, az én gyerekem is tiszta pötty volt ennyi idős korában, és a dokim azt mondta, ő nem bőrgyógyász, lehet allergia, de lehet, hogy csak kicsapta a pofiját a tej. Egy hét múlva elmúltak a pöttyök, tehát nem allergia volt, ezért én örülök, hogy nem hagytam abba a szoptatást, mert igazad van, tényleg az anyatej a legjobb neki. Jobbulást a kicsinek!
2010. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!