Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pécsen a koraszülött intenzív...

Pécsen a koraszülött intenzív jó? Főleg az orvosok?

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek? Egyébként jó híre van, de én voltam ott és az egyik doki "rábökte" egy babára, de ilyen jó flegmán, hogy hát ez biztos meg fog hallni.... ezért nekem nem volt olyan szimpatikus, meg az egész olyan nem túl "emberbarát"... de a szülészet se.


Csak én látom így? (nem volt ott gyerekem, meg én sem mint beteg, én más okból látogattam el oda)



2014. aug. 6. 18:01
 1/4 A kérdező kommentje:
* halni akart lenni, bocsánat
2014. aug. 6. 18:02
 2/4 anonim válasza:
Az élet sajnos úgy hozta, hogy kora babám lett a nyáron, és Pécsre vittek be azonnal szülni. Nekem nincs rossz véleményem egyáltalán a kórházról és a koraszülött intenzívről sem.
2014. dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kétszer szültem a pécsi kórházban, a szülésznők és orvosok szerintem jó fejek, vagyis azok akiknél én szültem. A csecsemősök nagyon bunkók, mondjuk közöttük is volt 1-2 jófej.

Hálisten a korababás osztályról csak hallomásból tudok, sok rosszat hallottam. A babákkal nem bánnak éppen rosszul, csak robotként végzik a munkájukat, semmi empátia nincs bennük. Az anyukákat nem tájékoztatják a babák állapotáról, mellettem feküdt egy csaj aki azon sírt szegény hogy semmi infót nem adnak a babájáról, és már azon volt hogy patáriát csap, mellesleg megjegyzem, jogosan.

Sajnos sok orvossal és ápolóval találkoztam az elmúlt 2 terhességem és szülésem alatt, nagy átlagban azt mondanám hogy olyanok mint a robot, semmi együttérzés, semmi kedvesség ha nem muszáj, és csak 1-2 ember kivétel van ez alól.

2014. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

tudom már régi a kérdés de hátha valaki idetéved...


én csak jót tudok mondani a pécsi koraszülött osztályról, hiszen ott születtem 23 éve :)

a pécsi kórházat más területeken is szokták dicsérni én maximálisan tudom ajánlani

2015. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!