Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babanak mennyit kell...

3 hetes babanak mennyit kell aludni?

Figyelt kérdés
az én manóm délután nem alszik, 4 órát is ébren van és délelőtt is 2 órát nézelődik. viszont ha elalszik akkor meg kelteni nem lehet 4 órán át, így lehetetlen 7-8 etetést csinálni egy nap. egyébként 10-20 grammot azért hízik naponta. jó ez így vagy többet kéne aludnia?
2014. aug. 7. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hiába kéne papírforma szerint többet aludnia, ha egyszer nem alsik nem tudsz vele mit csinálni, az én kislányom sem alszik. Ha nem sír helyette akkor ez van, a dokim is azt mondta, hogy majd kialakul.

Ha me alszik 4 órát fel ne keltsd!!!! Hidd el fel fog kelni ha éhes, pláne ha eszik hízik szépen, akkor minden ok.

2014. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, csak arra gondolok ha rövidebbeket aludna, és többet enne hosszútávon jobban és többet aludna. de utálom én is kelteni mert olyankor kinszenvedes etetni bealszik a cicin...egyébként is csak cicin tud elaludni, nem tudom hogy kellene altatni máshogy.
2014. aug. 7. 10:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

itt van táblázat

[link]


amúgy nem lesz jó ha cicin alvásra szoktatod(mert így később sem tud majd önállóan elaludni, nem jó olyan dolgokkal segíteni az elalvást, amit később "elveszünk" tőle, tehát ébredéskor már nincs ott. cumi, alvókendő minden jobb a felnőtt nélkül)

szopi utána amikor felemeled pillanatra ha megébred jó, úgy letenni a kiágyába, hogy még tudatosuljon benne, hogy a kiságyba került.

2014. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan h kell!!!! Az én kislányom 2 hetes kora óta a korához képest sokkal kevesebbet alszik! Ennyi az igénye ennyi! Örülj h nem kell végig ringatnod ha fent van hanem nézelődik!
2014. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

az agyuk és idegrendszerük csak és kizárólag alvással fejlődik ráadásul éveken át

sajnálatos, hogy a babaák java része 10-eket alszik és a minimum határt sem érik el.

2014. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

és akkor mit tegyünk??? hogy kényszerítsek egy 6 hónapos h aludjon????



persze tudom h többet kéne aludnia de neki ilyen kevés elég és kipiheni magát...

2014. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 3 hetesen végigaludta az éjszakákat (minimum 9-10 órát, de inkább többet) nappal meg elvigyorgott a kiságyban 20-30 perc alvásokkal, csak akkor nyöszörgött, ha éhes volt. Ez se papírforma, de kit érdekel, ha egészséges, nem?
2014. aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
nem kényszeríteni kell, hanem megteremteni hozzá a nyugodt körülményeket
2014. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát sztem az én kislányom elég nyugod környezetben van... és mégse alszik sokat napközben kb 2x fél max 1 órát elég ritka h többet aludjon... viszont már rég óta átalussza az éjszakát! Amúgy most 6 hónapos!
2014. aug. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!