Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki azzal szenvedett, hogy a...

Aki azzal szenvedett, hogy a babája nem aludt el napközben, annak van vm tippje, ami bevált és kb hány hónapos korától?

Figyelt kérdés
Most 2 hónapos a kisfiam. Nagyon keveset és éberen alszik nappal a kisfiam. Lt. csak a napközbeni séták során alszik el és csak a levegőn. Mire hazaérünk fel is kel. Sajnálom, mert látom, hogy álmos és sír és nem tud elaludni.
2010. jan. 12. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ezt a kérdést én írtam ki. Ami akkor bevállt, az tényleg a pelusos dolog volt, még ma is használjuk néha, ha nagyon álmos, de inkább nézelődne.

Vida Ágitól is kaptam segítséget. Végülis egy pofon egyszerű dolog, mégsem gondoltam rá. Annyi volt a lényege, amit ajánlott, hogy a kiságyat csak alvásra használjuk. Nappal ne legyen benne játszani, vagy ilyesmi, hanem ha már nagyon álmos, ringassam egy kicsit, aztán tegyem a kiságyba. Egy idő után rájön, hogy ha ott van, akkor alvásidő van. Nekem már a múlthéten magától elaludt 2szer, mikor beraktam, még gagyorászott, ficánkolt, 10 perc múlva túl nagy volt a csend, megnéztem és már aludt. Kell neki egy pár nap, de nálunk tényleg bevállt. Mostmár 3,5 hós, délben 2-3 órát alszik egyhuzamban, délelőtt és délután is 1-1,5órát.

Kitartás! :D

2010. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs valami zavaró körülmény nálatok? Zaj, vibráció, ilyesmi? Nálunk építkezés volt a házban a baba 2 hónapos kora körül, és kellett jó két hét, mire magára talált alvásügyileg. Pont így volt, mint nálad. Most viszont délelőtt is, délben is alszik 1-1,5 órát, délután, vagy este felé meg többet. Babakocsis séta közben mindig elalszik, kenguruban csak ritkán, de ha hazajövünk mindig felébred a megváltozott mozgás miatt.
2010. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!