Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sima cumisüvegből megtudja...

Sima cumisüvegből megtudja enni 3 és fél hós babám a Beba tápszert? Olyan kicsi rajta a lyuk, nem tudom elképzelni, hogy kitudja szívni. Ma kapja először.

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze:) ne aggódj.. Most eszik majd először cumisüvegből?
2010. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, most fog enni először cumisüvegből, és itt annyi mindent olvastam mindenféle etetőcumikról, hogy most teljes aggodalomba vagyok, hogy tud -e majd enni.
2010. jan. 12. 19:10
 3/9 A kérdező kommentje:
Túl vagyunk az első tápszeren:)Egész nap anyatejet eszik a a babám, most este fürdés után 100ml Beba 1 tápszert evett. A doboz szerint 180 ml kell készíteni. Nem kevés ez a 100 amit megevett?
2010. jan. 12. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. A tápszer sűrűbb, mint az anyatej és lassabban emésztődik meg, fokozatosan kell hozzászoknia a gyomrának.
2010. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattál, mert most attól féltem ez nagyon kevés és megint hamar éhes lesz. Sajnos kevés már az anyatejem ezért kap este tápszert, kiváncsi vagyok meddig alszik most, mert mostanában 2 óránként kelt szopizni éjjel.
2010. jan. 12. 21:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel még szopik a babád a legkisebb lyukú cumisüveget használd, így abból is szívnia kell, hogy egyen. az etető cumik szeirntem főzelékhez meg ilyesmihez vannakk, bár azt nem értem ahhoz minek cumi, de az már más kérdés.:-)
2010. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi kezdettől pótolunk tápszerrel. Előbb Milupa, de 2 hónapja Beba van. 3 hónaposan átváltottunk a 2-es cumira, mert már látszott, hogy bosszantja a babámat, hogy nem jön a lé :) A Milupa tápszer egyébként sokkal sűrűbb volt, azt nem lehetett kicsepegtetni sem a kiskanálba a D-vitaminhoz. Mostanában egyre kevesebb tápszert kér a kisfiam, délelőtt eszik 30-50 között, este még 60-80-at. Persze szopi után. Annyit kap, amennyit kér. A cetlin az adagok nem jelentenek semmit, minden baba más. Nekünk így is jócskán az átlag felett nő a babánk, 3 hónaposan 7 kiló, pedig nem született nagy súllyal.
2010. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most nem kelt éjszaka 2 óránként hanem 3:(. Itt olyan sokat olvasom, hogy az ilyen idős babáknak már át kéne aludni az éjszakát, hogy remélem nincs semmi gond a kisfiammal, hogy ő nem alussza még át.
2010. jan. 13. 14:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már! 10-ből jó ha egy baba átalussza az éjszakát. Inkább az megy csodaszámba.
2010. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!