Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alexander vagy Péter?

Alexander vagy Péter?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy teljesen különböző kaliberű nevek, de nektek melyik tetszik jobban?

2014. aug. 7. 18:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
Péter szerintem jobb választás :)
2014. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%
Előttem szólónak igazat adok. Szerintem sincs semmi szép a Péter névbe. Sok van belőle és elég felkapott. Én vagy 20 Pétert ismerek, minden korosztályból. Alexander vagy Alex szebb.
2014. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a Péterben pont az a jó, hogy olyan igazi örök név.
2014. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
62%
#12: Örülök, hogy valaki egyetért velem :) Más meg lepontoz csak mert nekem nem jön be a Péter név. Ez legyen a legnagyobb öröme az életben :)
2014. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, hogy leírta a véleményét! Még mindig gondolkodunk, de jó volt kicsit más szempontból olvasni a dolgokat. A Péter számomra is "örök név", de megértem, akinek nem tetszik. Ha Alexander lenne, akkor pedig biztos nem Alexet kapna csak simán, számomra az már becéző név, és szeretném, ha lenne egy teljes, komolyabb neve.


Én mindenkit felpontoztam, nekem mindenki hasznos volt, sajnálom azt, aki csak azért pontozgatja le mások véleményét, mert neki nem tetszik az adott név :(

2014. aug. 8. 12:42
 16/19 anonim ***** válasza:
68%
A kérdezőkről soha sem feltételezem, hogy direkt lepontoznának, lehet hogy csak én vagyok túl naiv :D Na mindegy, nem is ez a lényeg. Remélem megtaláljátok majd a tökéletes nevet, bármi is legyen az, fő hogy nektek tetsszen :)) (10-es és 14-es voltam)
2014. aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
78%
"Hosszúkeresztnév" Péter Alexander. Máris nem kell dönteni.
2014. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#16, örülök, hogy nem feltételezed, igazából én sem szoktam, csak gondoltam, azért leírom :) Köszönjük a biztatást, most egyre inkább a Péter felé húzunk :)


#17, juj, hát ezzel biztos nem verném meg szegényt! Egy tízbetűs vezetéknév mellé egy hosszú plusz egy rövidebb keresztnév! Jaj :D Nekem is két keresztnevem van, és bár szépen cseng így a nevem, de legalább a vezetéknevem csak ötbetűs hozzá... A két keresztnév tuti nem opció, nem szeretnénk egyébként sem, de főleg így...

2014. aug. 9. 13:16
 19/19 anonim ***** válasza:

Alexander


Christopher McCandless álneve jut eszembe róla: Alexander Főcsavargó :)

2014. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!